GOLFBOX

Alates 2021 hooajast on klubil olulistest võistlustest ja nendel mängitud tulemustest edetabel, millega selgitatakse välja hooaja kokkuvõttes aasta parimad. 

Kokku on edetabelis arvestuses 7 olulist klubivõistlust, millele lisaks veel ka HCP löögimängusari. Võistlused, mille võidu eest teenib 50 punkti, on Anniversary Tournament, Golf Maraton, Captain Challenge, Trophy, Klubi löögimängu meistrivõistlused, President Cup, Links Championship. Lisaks nimetatud võistlustele saab punkte koguda ka HCP löögimängu sarja kolmapäevakutel alates teisest etapist, võit osavõistlusel annab 15 punkti.

Täpse punktiarvestuse ja tingimustega saab tutvuda EGCC 2021 hooaja edetabeli juhendist

EDETABELI JUHEND

Lühidalt on edetabelisse punktide saamine lihtna - võetakse löögimängu tulemus olenemata kust tiidelt mängiti ning võistluse kokkuvõttes pannakse löögid järjestusse. See, kes lõi kõige vähem lööke, saab edetabelis rohkem punkte. Kui mängijad lõid samapalju lööke, siis saavad mõlemad mängijad samapalju kohapunkte. Ehk näiteks kui kolm mängijat lõid 72 lööki, siis nad kõik saavad võidu eest 50 punkti, neljas mängija saab siis juba neljanda koha punktid, teise ja kolmanda koha punkte välja ei jagata antud näite puhul.

EGCC 2021 klubi edetabel

Loodame, et EGCC edetabel annab võimaluse mängijatel lisaks igal võistlusel iga löögi eest võidelda ja ka omavahel konkureerida kogu hooaja vältel. Parimad saavad hooaja lõpus klubi poolt premeeritud.Edu võistlustel!

GOLFBOX