Klubiriided

Estonian Golf & Country Clubi klubiriietus valmib koostöös Amanjeda by Katrin Kuldma moemajaga. Iga tellija digitaalne lõige valmib tema individuaalsete mõõtude järgi.

Kõik mudelid valmistatakse kõrge kvaliteediga villkangastest, mis on pärit unikaalsest Itaalia villatootmise piirkonnast Biellast Loode-Itaalias. Bleiserid valmivad meeste ülikondade ja bleiserite valmistamise vabrikus, kus on garanteeritud professionaalsus ja kõrge tasemega tehnoloogia. Bleiseri rinnataskule tikib klubiembleemi moemaja.

Detailid, mis eristavad Amanjeda by Katrin Kuldma rõivaid, muudavad need esteetiliselt nauditavaks ning kandmisel mugavaks ja vastupidavaks.

Etiketist

Pidulikel sündmustel kuulub klubibleiseri juurde valge triiksärk ja klubilips, rinnataskusse võib lisada valge taskuräti. Muudel sündmustel sobib bleiseritega kanda kvaliteetseid päevasärke, stiilseid polosid ja T-särke. Bleiserite juurde sobivad loodusvalged ja helehallides toonides aksessuaarid.

Meeste piduliku klubiriiete komplekti juurde kuuluvad ka beežid viigipüksid. Vähem formaalsetel sündmustel võib viigipükste asemel kanda sportlikke halle, beeže või valgeid peenvillaseid või puuvillkangast pükse.

Naised saavad klubibleiserit kombineerida seelikute, pükste ja kleitidega. Värvidest on eelistatud valged, beežid ja hallid.

Bordoopunane bleiser

EGCC tunnusvärviks on kaunis bordoopunane, seepärast on klubi pidulikum bleiser valmistatud just bordoopunasest Loro Piana kõrge kvaliteediga õhukesest villkangast. Esindusbleiser mõeldud kõikidele klubiliikmetele klubiga seotud pidulikumatel sündmustel uhkusega kandmiseks. Bleiser kingitakse klubi meistritele, seda kannavad klubi olulistel sündmustel klubi võtmeisikud, starterid ja kapten.

Tumesinine bleiser

Efektse punase bleiseri igapäevasemaks ja rahulikumaks alternatiiviks on klassikaline tumesinine bleiser. Ka sinise bleiseri materjaliks on Loro Piana kõrge kvaliteediga õhuke villkangas. Mudelite valikul saab klubiliige teha omad eelistused, näiteks on valikus klassikaline ja pehmem õlajoon, täis- ja poolvoodriga versioon. Nii saab igaüks bleiseri, mis sobib tema olemusega ja pakub kandmisrõõmu pikaks ajaks.

Püksid, särgid, seelikud ja kleidid

Meeste bleiserite juurde kuuluvad beežist villkangast viigipüksid, ka neile on kangas valitud Loro Pianalt. Soovi korral valmistab moemaja naistele meeste pükstega samast kangast viigipüksid või seeliku.

Naistele on lai mudelite valik pükse, seelikuid, kleite ja pluuse. Inspiratsiooni saab ammutada Amanjeda by Katrin Kuldma kodulehelt ja kohtumisel-konsultatsioonil salongis kohapeal.

Moemajast saab oma mõõtude järgi tellida nii kõrge kvaliteediga triiksärgi ja päevasärgi kui ka polo või T-särgi.

Modellid: Rain Uusküla ja Monica Pihlak, fotod: Karl Kuldma

Tellimine

NB! EGCC liikmetele on Amanjeda by Katrin Kuldma moemajas klubiriietusele soodustus 10%.

Punaste klubibleiserite ja pükste tellimise aeg on 6–7 nädalat, siniste bleiserite ja särkide tellimise aeg on 4–7 nädalat alates tellimuse vormistamisest. Moemaja alustab tellimist mõõtude võtmisest, selleks tuleb kokku leppida salongi külastamise aeg telefonidel: +372 501 3797, +372 66 2 2044 või e-posti teel info@amanjeda.com.

Kui mõõdud on võetud ja kõik detailid kokku lepitud, saadab moemaja ettemaksuarve 50% tellimuse kogumaksumusest. Summa teine pool tuleb tasuda, kui tellimus on valmis. Klubi embleemi tikkimine kuulub bleiseri valmistamise juurde.

Mansetinööbid ja klubilips

EGCC klubiliikmed saavad tellida hõbetatud klubilogoga mansetinööpe Roman Tavasti märkide ja väärismetallide tehasest. Tuntud ettevõte valmistab suure osa Eesti teenetemärkide ning korporatiivehete parimat käsitööoskust nõudvatest tellimustöödest. Esimesest partiist alles veel neli komplekti, hinnaks 56 € koos km-ga. Vaata ka: www.romantavast.ee

EGCC on loonud tunnustoonides triibulise klubilipsu. Nii lipsu kui mansetinööpide ostmiseks pöördu klubi peasekretäri Reine Vaheri poole.

Võta ühendust

Klubiriiete tellimise kohta jagab lisainformatsiooni klubi peasekretär Reine Vaher. Küsimuste puhul palume võtta ühendust e-posti aadressil reine@egcc.ee või telefonil +372 6025 290.