Klubiriided

EGCC klubis on kaks pintsakut: punane esinduspintsak, mis kingitakse klubi meistritele ja mida kannavad meie klubi olulistel sündmustel starterid, kapten, president ning kõik liikmed, kes seda soovivad.

Lisaks on meie klubil ka sinine pintsak, mida võib uhkusega kanda ka mitte nii pidulikel üritustel.

EGCC punase pintsaku on disaininud Katrin Kuldma, kelle stuudio kaubamärk Amanjeda on loodud sõltumatult kiirtrendidest meestele ja naistele, kes hindavad rõivastuses autentsust, funktsionaalsust ja disaini kompromissitut esteetikat. Amanjeda kollektsioonide materjalid on valitud Euroopa parimatelt kangatootjatelt. Lisaks valmisrõivastele saab Amanjeda mudeleid tellida ka mõõdu järgi.

Amanjeda on välja töötanud klubirõivaste komplekti – kõrge kvaliteediga villakangast bleiserid, sportlikud valgest puuvillast ning klassikalised beežist ja loodusvalgest villakangast püksid ja seelikud:

Klubiülikonnad ja kostüümid

Ülikonnad ja kostüümid valmistatakse vastavalt tellija isiklikele mõõtudele ja soovidele made-to-measure teenusena. Tellimiseks tuleb kõigepealt kokku leppida konsultatsiooni aeg. Amanjeda aitab valida sobiva kanga ja mudeli ning võtab täpsed mõõdud. Tellimuse täitmise aeg on ca 5–6 nädalat.

Oma mõõtude järgi saab tellida ka klubiülikonna juurde sobiva päevasärgi. Mõõdusärkide kangad on hoolikalt valitud Euroopa parimatest kollektsioonidest.

Huvi korral võta ühendust reine@egcc.ee 

 • meeste bleiser
  Loro Piana, 370 gr, punane vill
 • meeste püksid
  Loro Piana, 250 gr, beež vill
 • naiste bleiser
  Loro Piana, 370 gr, punane vill
 • naiste püksid
  Loro Piana, 250 gr, loodusvalge vill
 • seelik
  Loro Piana, 250 gr, loodusvalge vill

Mansetinööbid

EGCC klubiliikmed saavad tellida hõbetatud klubilogoga mansetinööpe Roman Tavasti märkide ja väärismetallide tehasest. Tuntud ettevõte valmistab suure osa Eesti teenetemärkide ning korporatiivehete parimat käsitööoskust nõudvatest tellimustöödest. Esimesest partiist alles veel neli komplekti, hinnaks 56 € koos km-ga.

Vaata ka: www.romantavast.ee