Alustaja KKK

Golf on mäng, millega alustamiseks ei ole kunagi liiga vara või liiga hilja. See sobib igas eas inimestele ning on suurepärane viis sportlikuks ja tervislikuks ajaviitmiseks nii pere kui ka sõprade seltsis.

Estonian Golf & Country Clubis pakume kõike vajalikku, et sinu esmatutvus golfiga kulgeks sujuvalt ja meeldivalt.

Golfi alustaja KKK

Kuidas golfiga alustada?

Selleks, et golfis oleks enda ja teiste turvalisus garanteeritud, pead läbima golfi algõppe ehk Green Cardi kursuse. See koosneb teooriaosast, kus saad ülevaate golfiajaloost, reeglitest ja üldtõdedest ning praktilisest osast harjutusväljakutel, kus õpid tehnikaid ja lööke. Estonian Golf & Country Clubis saad valida kolme Green Cardi paketi vahel. Igal paketil on oma eelised, mis aitavad golfimängu sisse elada ja seda soodsamalt nautida.

Kas pean kohe ostma isiklikud golfikepid?

Lühike vastus on “ei pea”. Green Cardi kursusel saad nii Pronks-, Hõbe- kui Kuldpaketiga kaasa just sulle sobivad parema- või vasakukäelistele mõeldud golfikepid. Kui tunnistus käes, laenutatakse sulle Hõbepaketiga 30 päeva ja Kuldpaketiga 45 päeva varustust.

Ka hiljem saad golfikeppe laenutada, seda juba hinnakirja alusel. Ja kui vajad golfikeppide ostuks nõu, siis pöördu julgelt golfitreenerite või Caddiemasterite poole, kes aitavad meie Pro Shopist just sulle sobivad kepid ja koti välja valida.

Milline riietus ei sobi golfimänguks?

Golfis on etiketil oma oluline osa ning seetõttu ei lubata väljakule sinistes teksariietes, dressides, rannajalanõudega, kontsaga kingadega ja liigselt paljastavates riietes (nt nabapluusis).

Milline riietus sobib golfimänguks?

Green Cardi kursusele tulija ei pea spetsiaalsete golfiriiete pärast muretsema. Peaasi, et riietus ja jalanõud oleksid ilmastikule sobivad, mugavad ja sportlikud. Jahedamate ja tuulisemate ilmadega tasub selga panna tuulekindel sportlik jope, soe kampsun või fliis, kätte sõrmikud ja pähe tuttmüts. Suvise soojusega päeval tasub kaasa võtta nokkmüts, päikeseprillid ja päikesekaitsekreem. Paduvihma või äikesega toimuvad kursused katuse all. Kui on jäänud vajalik ese koju või vaja golfietiketi nõuandeid, saab abi meie Pro Shopist.

Kuidas osta mänguõigust?

Kui Green Cardi tunnistus on pidulikult üle antud, on roheline tuli golfamiseks käes. On hästi oluline, et kursuselt saadud teadmised kinnistuksid täismõõtmetes golfiväljakul, milleks meie 9-rajaline Stone Course sobib ideaalselt. Green Cardi hõbe- ja kuldpaketi hinna sees juba on tasuta mänguõigus, pronkspaketiga saad pärast kursuste lõppu osta mänguõiguse vastavalt Estonian Golf & Country Clubi hinnakirjale.

Kuidas pallid lendu saada?

Kõik golfimängijad on olnud algajad ja mäletavad liigagi hästi oma esimesi tagasihoidlike tulemustega mänguringe. Et sulandumine golfiellu oleks lihtsam ning pallid hakkaksid kõrgemale ja kaugemale lendama, oleme loonud Estonian Golf & Country Clubi mentorprogrammi, mille eesmärk on viia kokku golfimänguga alustaja ja kogenud mängija. Lisaks mentorprogrammile saad oskusi lihvida Jõelähtme Golfiakadeemia grupi- või eratreeningul.

Kuidas reeglid selgeks saada?

Küsida, küsida, küsida! Reeglite meeldejätmiseks on küllap kõige mugavam käia mängimas kogenud golfariga, aga aeg-ajalt tasub pärast mängu mõni nüanss üle vaadata. Abiks on ka:

Võta ühendust

Ei leidnud vastust oma küsimusele? Võta julgelt ühendust e-posti aadressil welcome@egcc.ee või telefonil +372 602 5290.