B2B

Kolleegi ja äripartneriga golfimängule

Golf on üks parimaid võimalusi kolleegide ja äripartnerite tundmaõppimiseks. Maailmas on hinnanguliselt 66,6 miljonit golfimängijat, neist suur osa naudib seda sportlikku mängu nii enesearengu kui töiste suhete hoidmise eesmärgil.

Ka Eestis on juba palju ettevõtteid, kes on leidnud golfi nii enda kui klientide jaoks, et ühiselt meeldivalt aega veeta.

Golfi populaarsus Eestis tegi koroona-aastatel märkimisväärse hüppe ning üha enam võib kuulda ettepanekut “läheme ja arutame seda asja golfiväljakul”. Siiani tehtud töö meie partnerite klientide golfi juurde toomisel on olnud äärmiselt edukas.

Usume, et meiega koostöö annab ettevõttele efektiivsed võimalused kommunikeerida oma brändi ja tooteid uutele potentsiaalsetele klientidele ning muuta pikaajalisi partnerlussuhteid veelgi paremaks.

Korporatiivvõistlused

Golfivõistlus on üks ainulaadseimaid viise, kus saab terve päeva looduskaunis kohas sportlikult aega veeta.

Estonian Golf & Country Clubis on palju võimalusi ettevõtte esiletoomiseks: väljakud saab brändida ettevõtte või ürituse temaatikas alates lippudest klubimaja ees kuni reklaamideni privaatsauna riietusruumi kapiustel.

Golfidemod

Neile, kes golfiga veel kokku puutunud pole, saab ürituse ajaks organiseerida professionaali juhendamisel golfidemo.

Ükski golfipäev Estonian Golf & Country Clubis ei ole sarnane, alati leidub uusi ja värskeid ideid, kuidas luua klientidele lisaväärtust pakkuv üritus.

Estonian Golf & Country Clubi turundustooted

  • Peapartneri positsioon ehk Driving Range’i partnerlus
  • Rajapartnerlus
  • Võistluse nimepartnerlus
  • Võistlussarja nimepartnerlus
  • Korporatiivvõistlused
  • Buggybari brändimine
  • Golfiautode brändimine

Võta ühendust!

Aktiivne golfimäng kestab aprillist oktoobrini. Kui õues on miinuskraadid, on golfiväljakud suletud ja käib hoogne ettevalmistus järgmiseks hooajaks. Hoolimata aastaajast ja ilmast võta julgelt ühendust:

 

Hanno Kross
EGCC ASi juhatuse esimees
hanno@egcc.ee
+372 511 1192