B2B

Kolleegi ja äripartneriga golfimängule

Golf on üks parimaid võimalusi kolleegide ja äripartnerite tundmaõppimiseks. Maailmas on hinnanguliselt 66,6 miljonit golfimängijat, neist suur osa naudib seda sportlikku mängu nii enesearengu kui töiste suhete hoidmise eesmärgil.

Ka Eestis on juba palju ettevõtteid, kes on leidnud golfi nii enda kui klientide jaoks, et ühiselt meeldivalt aega veeta.

Golfi populaarsus Eestis tegi koroona-aastatel märkimisväärse hüppe ning üha enam võib kuulda ettepanekut “läheme ja arutame seda asja golfiväljakul”. Siiani tehtud töö meie partnerite klientide golfi juurde toomisel on olnud äärmiselt edukas.

Usume, et meiega koostöö annab ettevõttele efektiivsed võimalused kommunikeerida oma brändi ja tooteid uutele potentsiaalsetele klientidele ning muuta pikaajalisi partnerlussuhteid veelgi paremaks.

Korporatiivvõistlused

Golfivõistlus on üks ainulaadseimaid viise, kus saab terve päeva looduskaunis kohas sportlikult aega veeta.

Estonian Golf & Country Clubis on palju võimalusi ettevõtte esiletoomiseks: väljakud saab brändida ettevõtte või ürituse temaatikas alates lippudest klubimaja ees kuni reklaamideni privaatsauna riietusruumi kapiustel.

Seminarid ja koolitused

Klubihoone teisel korrusel asub inspireeriva loodus- ja merevaatega seminariruum, mis sobib nii koosolekuteks kui ka tähtpäevade pidamiseks.

Koostöös Jõelähtme Da Vinci Golfirestoraniga saab seminarituppa katta isuäratava snäki- või peolaua väikestest suupistetest kuni rikkalike õhtu- ja lõunasöökideni.

Ettevõtte suvepäevad

1. juunist kuni 30. septembrini 2024 on meie külaliste käsutuses eksklusiivne ja kõigi mugavustega peotelk Klinkberg Summer Venue.

Kuni 600-ruutmeetrine peoala ja terrass on ideaalne paik erinäoliste sündmuste korraldamiseks kuni 300 inimesele.

Estonian Golf & Country Clubi turundustooted

  • Peapartneri positsioon ehk Driving Range’i partnerlus
  • Rajapartnerlus
  • Võistluse nimepartnerlus
  • Võistlussarja nimepartnerlus
  • Korporatiivvõistlused
  • Buggybari brändimine
  • Golfiautode brändimine

Võta ühendust!

Aktiivne golfimäng kestab aprillist oktoobrini. Kui õues on miinuskraadid, on golfiväljakud suletud ja käib hoogne ettevalmistus järgmiseks hooajaks. Hoolimata aastaajast ja ilmast võta julgelt ühendust:

 

Hanno Kross
EGCC ASi juhatuse esimees
hanno@egcc.ee
+372 511 1192