Restoran

wine_bar Tule elamusõhtusöögile!

Neljapäeval, 27. juunil algusega kell 19.00 toimub Jõelähtme Da Vinci Golfirestoranis elamusõhtusöök “Maalt ja merelt”, õhtu erikülaliseks on Kalev Vapper.

Jõelähtme Da Vinci Golfirestoran on Põhja-Euroopa parim!

14. märtsil 2024 kuulutas 59club välja Euroopa parimad golfikeskused. Estonian Golf & Country Clubil on ülimalt hea meel teada anda, et Jõelähtme Da Vinci Golfirestoran võitis Põhja-Euroopa parima golfirestorani tiitli!

Tallinnast 25-minutilise autosõidu kaugusel asuv Jõelähtme Da Vinci Golfirestoran on tõeline pärl, mis hiilgab imelise looduskauni asukoha, rikkaliku vahemerepärase toiduvaliku ja Da Vincile omase kliendikeskse teeninduskultuuriga.

Peame oluliseks toiduainete autentsust ja kvaliteeti ning pakume golfisõbrale kiiret ja suurepärast teenindust mõistlike ja taskukohaste hindadega.

Restoran sobib suurepäraselt aasta ringi kuni 80 külalisega ürituste korraldamiseks. Menüü ülesehitamisel oleme lähtunud sellest, et esindatud oleks Da Vinci ja Itaalia köögi paremik – menüüs on pitsa, pasta, tervislikud salatid, supid, mereannid ja liharoad, magustoidud ja käsitsi valmistatud Itaalia jäätise gelato’ga.

Menüüd kroonib eeskujulik veini- ja joogikaart, kust kindlasti leiavad põnevat avastamist erinevate jookide austajad.

Väikesed gurmaanid saavad lastemenüüst valida meelepärase pitsa, pasta, tortilla, grillitud kana- või lõhefilee. Või haarata enne mänguväljakule jooksmist värskendava mahlajoogi või topsijäätise.

Hästikasvatatud omanike koerad on restoranis väga oodatud. Küsi teenindajalt oma karvasele lemmikule veekaussi.

Lahtiolekuajad

NB! 22.–24.06.2024 oleme suletud.

  • E–L kella 11–21
    (köök on avatud kuni kella 20.30)
  • P kella 11–19
    (köök on avatud kuni kella 18.30)