Golf

Tere tulemast Jõelähtmesse!

Estonian Golf & Country Clubi maastik lookleb nii harmooniliselt mööda Läänemere rannikut ja Jägala jõe suudmeala, et kohalikud usuvad siinse rannikuala loomise juures olevat kõrgemaid jõude, kes oleks justkui planeerinud golfiväljakute rajamist.

Põlistammede all linnulaulu kuulates ununeb sootuks, et Tallinna südalinn on vähem kui pooletunnise autosõidu kaugusel.

Jõelähtme golfikeskus: Sea Course

Sea Course, Stone Course ja PAR3 Course

Jõelähtmes saab golfimängu nautida kahel eripalgelisel täismõõtmetes väljakul: 18-rajalisel Sea Course’il ja 9-rajalisel Stone Course’il.

Kel veel golfikepp piisavalt kõrgelt ei käi, saab golfiga lähemalt tutvust teha Stone Course’i rüppe rajatud 9-rajalisel PAR3 Course’il.

Klubimaja, restoran ja golfiakadeemia

Rehielamut meenutav klubimaja paikneb klindiserval ja restorani terrassilt avanev vaade võtab hetkeks sõnatuks ka kõige kaugemad külalised.

Asudes vaid mõne sammu kaugusel golfi- ja harjutusväljakutest ning Jõelähtme Golfiakadeemiast on see golfiklubi tegemiste ja toidunautimise keskpunktiks.

Jõelähtme golfikeskus: klubihoone
Jõelähtme golfikeskus: driving range

Driving Range ja harjutusväljakud

Klubimaja läheduses laiuvad harjutusväljakud sobivad nii puttamiseks, chippamiseks kui ka bunkritest löögi harjutamiseks.

Driving Range’il on pikkust 250 meetrit ja siin asuvad ka katusealused löögikohad, et ootamatu vihmasabin ei takistaks sind paremaks golfimängijaks saada.

Meie teenused

Rahvusvaheline koostöö ja jätkusuutlik mõtteviis

Pea igal aastal võõrustame rahvusvahelisi võistluseid ja oleme alates 2005. aastast European Tour Destinationsi liige, mis annab otseühenduse golfimaailma parima know-how’le.

Estonian Golf & Country Clubil on GEO Foundation for Sustainable Golfi sertifikaat, mida antakse välja vaid nendele golfikeskustele, kel on jätkusuutlik ja keskkonnasõbralik mõtteviis.