EGCC Links Championshipi karikale graveeritakse parima löögimängu teinud mehe ja naise nimed. 2023. aastanumbri tagant leiab nüüd Rauno Pika ja Isabel Sireli.

30. septembrist 1. oktoobrini leidis Stone Course’il aset EGCC Links Championship, mille peatoetaja oli Maxx Royal Belek Golf Resort. Kahepäevasel võistlusel said vaprad osalejad vihma, tuult ja päikest, kuid seda mõnusam oli pühapäeval pärast 36 rada sammud taas klubihoone poole seada.

HCP-löögimängu parimad

Anneli Esken, Markus Mandala, Maxx Royal Cupi peakorraldaja Eugen Mesares ja Margarita Ross

Auhinnatseremoonial tervitas osalejaid Maxx Royal Cupi peakorraldaja Eugen Mesares, kes tegi ühtlasi meeldiva üleskutse kõikidele mängijatele. Nimelt ootab sel aastal Belekis 4.–8. detsembrini toimuval Maxx Royal Cupil ees tiimide võistlus ning pikisilmi oodatakse starti ka Eesti võistkonda. Kui soovid osa võtta, palun saada oma nimi e-posti aadressile welcome@egcc.ee.

Ühel võistlejal on aga juba pääse olemas, sest parima HCP-löögimängu (70, 75) tulemuse teinud Markus Mandala (Niitvälja Golfiklubi) sai võidu eest just sellise auhinna. Pääse sisaldab võistlemist Montgomerie Golf Course’il, majutust Maxx Royal Belek Golf Resort 5* hotellis ja toitlustust. Võitja sai ka SunExpressi lennupileti, mida saab kasutada vastavalt lennufirma sõiduplaanile.

HCP-löögimängu ühises arvestuses mängis teiseks parima tulemuse (75, 73) välja Margarita Ross (EGCC) ja vaid kahe löögi kaugusele jäi Anneli Esken (EGCC, 76, 74).

Löögimängu parimad

Danielle Truusa, Isabel Sirel ja Anneli Esken

Naiste löögimängu võistlusklassis võitis esikoha Isabel Sirel (EGCC) tulemusega 89 ja 82. Teiseks tuli ühe löögi rohkem teinud Anneli Esken (EGCC, 87, 85) ja kolmandaks tuli Danielle Truusa (EGCC, 88, 87).

Janar Toomesso, Rauno Pikk ja Lauri Kiviloo

Meeste löögimängu võistlusklassis võitis esikoha Rauno Pikk (EGCC) tulemusega 74 ja 78. Teine koht läks Janar Toomessole (EGCC, 77, 78) ja kolmanda koha sai Lauri Kiviloo (EGCC, 81, 82).

Meeste ja naiste ühises arvestuses sai Janar Toomesso ka parima mid-amatööri auhinna, seenioritest sai parima tulemuse Vello Kahro (EGCC, 77, 75). Kõik võitjad said kaela unikaalse disainiga medalid ja EGCC Links Championshipi karikale graveeritakse Isabel Sireli ja Rauno pika nimed. Auhinnad said ka pikima draivi ja lähimale lipule lööjad.

Suur tänu osalejatele ja palju õnne võitjatele!

Vaata ka:

Täname toetajaid

Täname nii Maxx Royal Belek Golf Resorti kui SunExpressi vägeva auhinnalaua ja loosikasti eest!

Links Championshipi HCP-löögimängu võitja sai prii pääsme 4.–8. detsembril toimuvale MAXX Royal Cup finaali Belekisse Türki.

Auhinna sees on nii võistlemine Montgomerie Golf Course’il, majutus Maxx Royal Belek Golf Resort 5* hotellis kui toitlustus.

Lennufirma SunExpress pani loosikasti tasuta lennupileti Tallinnast Antalyasse ja tagasi! Lennupileti sai ka HCP-löögimängu võitja.

Lennupileti võitjatel on võimalus nautida SunExpress Tallinna–Antalya otselennul Euroopa parima puhkuselennufirma teenindust. Loe lähemalt: sunexpress.com

SunExpress lendab Tallinnast otse golfimängijate paradiisi Antalyasse Türgis. Otselennud Antalyasse kestavad kuni 11. novembrini 2023, toimuvad ka jõulude ja uue aasta ajal ning algavad uuesti 24. veebruaril 2024.