Reedel, 27. detsembril toimus suvegriinidega Stone Course’il üle viie aasta taas EGCC jõulugolf. Ilm pidas kenasti vastu – sooja jagus suisa seitse kraadi ja alles viimaste mänguringide ajaks mähkisid rajad end valgesse uduloori. Ei saa öelda, et väljak oli päris lumevaba, sest näiteks kuuenda griini taga bunkris oli lausa mitukümmend sentimeetrit lund.
Vahetult enne auhinnatseremooniat rõõmustas kringlinosijaid ja glögirüüpajaid veidi tuttava häälega jõuluvana, kes kuulas hoolikalt salme ja jagas lahkelt Büroomaailma kingitusi.
Jõulugolfi parimad
Võistlusele pani end kirja 43 osalejat, kellest hapukapsa- ja verivorstipolstrit jõudis maha raputama 39. Üheksal rajal võeti mõõtu punktimängus ja rõõm oli stardis näha ka teiste klubide liikmeid.
Kolm EGCC klubiliiget said punktiskooriks võrdselt 20, kuid madalam händikäp tõi protokollis kõrgema koha. Seetõttu sai meeste ja naiste ühises arvestuses kolmanda koha Roberto Rebecchi, teiseks tuli Annika Sutt. Jõuluvõistluse võitis Eve Pärnsalu, kes mängis välja 22 punkti.
Ühises arvestuses selgus ka löögimängu parim, kelleks osutus 37 löögiga 16-aastane Rassel Orumägi (EGCC).
Vaata lähemalt:
- Tulemustetabel GolfBoxis
- Pildigalerii Facebookis
- Video Instagramis ja Facebookis
Eve Pärnsalu jagas oma võidukõnes mõtteid golfi kui sellise sõltuvuse üle, mis ajab detsembri viimastel päevadel rajale. “Ülo (Polli, flight’ikaaslane – toim.) võttis võistluse ajal sõna, et on ikka mõnel need sõltuvused. Tundsin ennast ka puudutatuna. Seda sõltuvust pole saanud ammu kasutada, sest vahepeal oli ju lumi maas,” muigas Eve, kes siiski haaras võistlusuudisest kohe kinni ja pani end kirja.
“Tulid vanad head ajad meelde. Olen enne jõulugolfis osalenud, aga ma ei arvanud, et täna midagi tuleb,” oli Eve tagasihoidlik ja pakkus välja, et ju olid ajukihtides mõned golfilöögid siiski ladestunud. “Üks tripla rikkus natuke tuju, aga suutsin tagasi võtta,” jäi Eve oma sooritusega igati rahule ja soovis kõigile, et uus hooaeg tuleks tore.
EGCC tiim tänab kõiki osalejaid ning soovitab e-postkastidel ja kodulehel silma peal hoida. Kui talveilm jääb sama pehmeks, võib juhtuda, et mõni võistlus tuleb veel. Meie greenkeepingu meeskond lubab jätta Stone Course’ile suvegriinid kuni detsembri lõpuni, seega saab harjutusringe teha kasvõi iga päev.
Meeleolukat ja sportlikku 2024. aasta lõppu!