(Uudis on täiendatud 15.06.2024)

7.–9. juunil toimusid Saaremaa Golf & Country Clubis Eesti rajamängude meistrivõistlused, kus naiste klassis krooniti võitjaks klubiliige Anete Liis Adul, teatas Eesti Golfi Liit. Meestest võitis Ralf Johan Kivi Niitvälja Golfiklubist.

Adul võitis finaalis Triin Marleen Ustalit (Rae Golfiklubi) 3&2 ning seekordne kuldmedal oli neljas lisaks kolmele hõbedale.

Meesseeniorites tuli teiseks klubiliige Taavi Truusa, kes jäi finaalis alla Toomas Tammele Tartu Golfiklubist. Naisseeniorite klassis sai samuti teise koha klubiliige Anneli Esken, kes pidi sel aastal Viivika Nõmbergi (Rae Golfiklubi) paremust tunnistama.

Vaata lähemalt:

Junior Touri I etapi parimad

Esmaspäeval, 10. juunil toimus Saarema Golf & Country Clubis Estonian Junior Touri esimene etapp, kus startis 69 noorgolfarit Eestist ja Lätist, teatas Eesti Golfi Liit.

EGCC klubiliikmetest noppisid kohti esikolmikus:

• Andreas Rebecchi, 1. koht (Poisid U9)
  • Mathias Lepp, 2. koht (Poisid U9)
  • Loore Filipev, 2. koht (Tüdrukud U12)
  • Karl Konrad Ranna, 3. koht (Noormehed U16)
  • Danielle Truusa, 2. koht (Neiud U21)
  • Lill Kangust, 3. koht (Neiud U21)
  • Ruut Kangust, 1. koht ja parim scratch (Noormehed U21)

Palju õnne edukatele klubiliikmetele!

Reemet osales Annika Invitationalil

EGCC klubiliige Elizaveta Sofia Reemet osales kolmandat korda Annika Invitational Europe võistlusel, kuhu pääseb kutsete alusel vaid 48 parimat kuni 18-aastast mängijat Euroopas WAGR edetabeli abil, lisaks parimaid noormängijaid Rootsist, kirjutab Eesti Golfi Liit.

Eesti koondislase Reemeti ringid olid 81, 75, 72 (kokku +15), mis tagas talle jagatud 36. koha, Turniirivõidu noppis prantslanna Louise Landgraf, kelle ringid olid 69, 69 ja 73.

Loe lähemalt:

Esken osales seeniorite EM-il

13.–15. juunil toimusid Kikuoka Country Clubis Luksemburgis seeniorite individuaalsed Euroopa meistrivõistlused, kus stardis on ka kolm eestlast, kirjutab Eesti Golfi Liit. Eesti naistest oli stardis klubiliige Anneli Esken ning meestest Tartu Golfiklubi esindajad Benno Maaring ja Toomas Tamme.

Kahjuks ei läbinud ükski eestlane cut’i, Anneli lõpptulemuseks jäi 178 (91, 87).