Kolmapäeval, 28. juunil leidis aset EGCC Ladies Night Outi kolmas etapp. Taas oli imeilus ja soe pärastlõuna, mille jooksul tehti kaks 9-rajalist golfiringi Stone Course’il. Enne ja pärast võistlust sai tutvuda meie külalise Salonshopi ilu- ja juuksehooldustoodetega kaubamärkidelt Rich, Joico ja Alterna.

Täname toetajaid, kes andsid rajale energiat kaasa:

Kolmanda etapi auhinnalauda ja loosikasti panustasid:

Sel etapil oli formaadiks Scramble ja naised võistlesid neljaliikmelistes tiimides. Kolmandale kohale tuli võistkond Grete VälloAnnika Sutt, Kairi Maidla ja Terje Toomingas.

Teise koha saavutasid Anu UuemõisKairi AuväärtEpp Teemant ja Eve Pärnsalu.

Esikoha võitsid Vivian Urb (Niitvälja Golf), Maarika TähtKristi Õng ja Liis Kokk.

Palju õnne võitjatele! Järgmine ja juba neljas etapp toimub kolmapäeval, 26. juulil, mis viib golfinaised Sea Course’i 10–18 rajale. Pane end kirja GolfBoxis hiljemalt 24. juulil kell 12.00!

Vaata ka:

Igal etapil jagatakse edetabeli punkte 20 parimale võistlejale järgmise süsteemi alusel: 1. koht 30 punkti, 2. koht 24 punkti, 3. koht 20 punkti, 4. koht 18 punkti, 5. koht 16 punkti, 6. koht 15 punkti, … 20. koht 1 punkt.

Sarja võistlusklasside üldvõitjad selguvad nende vahel, kes võtavad osa vähemalt kolmest etapist (sh viiendast ehk finaalist). Iga võistlusklassi parima nimi graveeritakse EGCC Ladies Night Outi karikale.

Sarja viiendal etapil annavad loosikasti oma väärika panuse kogu sarja toetajad: