Head uudised: alates 6. aprillist on Stone Course suvegriinidega avatud! Samal päeval avame ka klubihoone, riietusruumid, saunad, iseteenindusliku kohvipunkti, uues kuues Pro Shopi, Driving Range’i ja harjutusväljakud. Laenutamiseks on valmis ka golfiautod ja golfivarustus.

Caddiemasteri lahtiolekuajad

Sea Course’i kahjuks veel avada ei saa, sest väljak vajab kuivamiseks päikesesoojust. Seetõttu on Jõelähtme Da Vinci Golfirestorani uksed avatud nädalavahetusel ja pühade ajal, rajakohvik jääb Sea Course’i avamiseni suletuks. Kuid snäkke, karastusjooke ja kuumi kohvijooke saab iga päev kaasa haarata klubihoone esimese korruse kohvipunktist.

Restorani lahtiolekuajad

  • 7.–9. aprillil kella 11–19 (köök kuni 18.30)
  • 15.–16. aprillil kella 11–19 (köök kuni 18.30)
  • Menüü 2023

Pro Shop

Alates 6. aprillist on klubihoone uues kuues Pro Shopis saadaval pikisilmi oodatud kaubamärkide FootJoy riided ning Titleisti aksessuaarid ja tarvikud. Lisaks on valik tooteid hinnatud kaubamärkidelt Glenmuir, Pelle P, Ping, Callaway, Nike jpt. NB! Avanädalal on eelmise aasta logotooted soodushinnaga!

EGCC Links Masters

Hooaja esimene võistlus EGCC Links Masters leiab aset 9. aprillil. Kohti veel jagub ja registreerida saab GolfBoxis kuni 7. aprillini.

Green Cardi kursused

8.–9. aprillil toimuvad ka esimesed Green Cardi kursused, kus on veel mõned vabad kohad jäänud. Levita sõna tuttavate seas, kes on väljakule kibelenud, aga pole julgenud esimest sammu teha.

Meeldetuletus

Tere tulemast!