Naiste võistlusklassi esikolmik:
Anete Liis Adul, Hannah Õunap ja Karola Soe

5. juunil selgusid Niitvälja Golfis 2022. aasta Eesti rajamängu meistrid. Estonian Golf & Country Clubi liikmed said kaks hõbe- ja kaks pronksmedalit. Palju õnne!

Nii mõnegi medaliomaniku väljaselgitamiseks läks vaja lisaradasid. Rajamängu EMV meeste klassis tuli pronksmedalile Richard Teder (EGCC), kes esimesel lisarajal suutis võita Marten Palmi (Niitvälja Golfiklubi). Kuldmedali sai Mattias Varjun (Niitvälja Golfiklubi), kes alistas finaalis noorema venna Markuse (Niitvälja Golfiklubi) tulemusega 2:1.

Vaata meeste klassi tulemusi

Rajamängu EMV naiste klassis läks aga võitja selgitamiseks vaja lausa kolme lisarada. Lõpuks suutis paremuse maksma panna vaid 13-aastane Hannah Õunap (Valgeranna Golfiklubi), jättes teiseks tiitlikaitsja Anete Liis Aduli (Estonian Golf & Country Club). Pronksmedali sai seekord enda valdusse Karola Soe (Saaremaa Golf & Country Club).

Vaata naiste klassi tulemusi

Naisseenioride klassis sai pronksmedali Anu Uuemõis (EGCC), hõbemedalile tuli tiitlikaitsja Anneli Esken (EGCC), kes sel korral jäi mõneti üllatuslikult alla kuldmedali võitnud Ulvi Ingverile (Niitvälja Golfiklubi).