GOLFBOX


Oled ammu mõelnud, et golf võiks olla mäng, mida aeg-ajalt harrastada? Meil on erinevad pakkumised, mis aitavad sul golfi sisse elada ja seda nautida soodsamalt, kui kunagi varem!

Selleks, et golfis oleks enda ja teiste turvalisus garanteeritud, tuleks läbida golfi algõppe kursus ehk Green Cardi kursus. Lisaks kursusele pakume lisana võimalust kasutada  tasuta mänguõigust meie Stone Course´l.

On hästi oluline, et kursuselt saadud teadmised saaks kinnistada täismõõtmetes golfiväljakul, milleks meie 9-rajaline Stone Course sobib ideaalselt. 

Golfimänguga alustajatel on võimalik valida kolme erineva kursusepaketi vahel:

 

 

 

PRONKS pakett 69 €

HÕBE pakett 

99 €

KULD pakett   139 €

Kolme päevane green card'i kursus,

kestvus kokku 9 h

 

X

X

X

Harjutuskeppide rent ja harjutuspallide kasutamine kursuse ajal

 

X

X

X

30-päevane mänguõigus EGCC Stone Course'il ja varustuse laenutus

 

 

 

X

 

60-päevane mänguõigus EGCC Stone Course'il ja varustuse laenutus ning 5 rühmatreeningut PRO-ga

 

 

 

 

X

         
         

  

Mis on Green Card?

Green Card on tunnistus, mis antakse golfimängijale, kes on tutvunud golfi algtõdede ja mängureeglitega ning läbinud green card'i kursuse. Green card'i kursus koosneb teooriaosast, kus antakse ülevaade golfi ajaloost, reeglitest ja üldtõdedest ning praktilisest osast, kus õpitakse erinevaid löögivõtteid ja lööke harjutusväljakul ja range'l.

Kursuse käigus viib juhendaja läbi mitmeid teste erinevate löökide harjutamiseks ja kinnistamiseks. Viimasel päeval pannakse oma vastõpitud oskused proovile ka rajal - golfiväljakul. Green card'i kursused kestavad 3 päeva. Kursuste kestvus on kõigil päevadel umbes 3 tundi.

Estonian Golf & Country Club'is viivad green card'i kursusi läbii Eesti kogenuimad golfitreenerid  NextGolf Academy´st.

Kursused toimuvad eesti keeles, kuid vastavalt sooviavaldustele on võimalik kursusi läbi viia ka vene, inglise või soome keeles. Gruppide maksimaalne suurus on 10 osavõtjat, et garanteerida treeneri piisav tähelepanu alustajale. 

Kursusele registreerimiseks, lisainfo küsimiseks, samuti kursuse kinkekaardina vormistamiseks

helista  +372 506 3030 või kirjuta  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

 

GOLFBOX