GOLFBOX

Golf on suurepärane viis veeta aega oma klientide, partnerite või kaastöötajatega või leidmaks eelnimetatuid. Estonian Golf & Country Club-il on pikaajaline kogemus korporatiivvõistluste korraldamisel.

Korporatiivpäevad jagunevad suuresti kahte rühma: kinnised üritused/võistlused ning lahtised võistlused.

Kinniste ürituste puhul on üritus mõeldud ainult kutsetega külalistele; võimalus läbi viia vastuvõtte golfivillas, pidada võistlusjärgset autasustamisüritust koos toitlustusega meie seminariruumis või restoranis, võimalus kasutada privaatsauna. Neile, kes golfiga veel kokku puutunud pole, on võimalik ürituse ajaks organiseerida golfidemo professionaali juhendamisel.

Eesmärgiks väärtustada oma olemasolevaid kliente-partnereid viibides koos looduskaunis kohas ning mängides sõbraliku võistlusringi golfi. Golf on üks väheseid viise, kus on võimalik veeta aega koos terve päeva, alates võistluseelsest hommikusöögist lõpetades koos õhtustamisega.

Lahtiste võistluste puhul on ettevõttel võimalus pakkuda oma partneritele suurepärast võistluskogemust koos kinnise ürituse hüvedega. Samuti võimalus pöörduda uute klientide poole. Väljak on võimalik brändida ettevõtte temaatikas - lipud klubihoone ees, tii tähised, green-i lipud jms kuni meenekottideni riietusruumi kappides. Golfivõistlus annab väga erinevaid võimalusi tuua esile oma ettevõtet.

Ükski golfivõistlus ei ole sarnane, alati leidub uusi ja värskeid ideid kuidas luua klientidele, mängijatele ja ettevõttele lisaväärtust pakkuv üritus.

Estonian Golf & Country Club omab rahvusvaheliste võistluste korraldamise kogemust. Suudame garanteerida meeldejääva ürituse tänu pidevale koostööle oma partnerite ja klientidega.

 

Lisainfo:
Hanno Kross
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 511 1192

 

GOLFBOX