GOLFBOX

Maailmas on hinnanguliselt 66,6 miljonit golfimängijat, neist suur osa naudib seda sportlikku mängu nii enesearengu kui töiste suhete hoidmise eesmärgil.

Kolleegi ja äripartneriga golfimängule
Golf on üks parimaid võimalusi kolleegide ja äripartnerite tundmaõppimiseks. Ka Eestis on juba palju ettevõtteid, kes on leidnud golfi nii enda kui klientide jaoks, et ühiselt meeldivalt aega veeta. Golfi populaarsus Eestis tegi koroona-aastatel märkimisväärse hüppe ning üha enam võib kuulda ettepanekut “läheme ja arutame seda asja golfiväljakul”. Siiani tehtud töö meie partnerite klientide golfi juurde toomisel on olnud äärmiselt edukas. Usume, et meiega koostöö annab ettevõttele efektiivsed võimalused kommunikeerida oma brändi ja tooteid uutele potentsiaalsetele klientidele ning muuta pikaajalisi partnerlussuhteid veelgi paremaks.

Korporatiivvõistlused ja golfidemo
Golfivõistlus on üks ainulaadseimaid viise, kus saab terve päeva looduskaunis kohas sportlikult aega veeta. Estonian Golf & Country Clubis on palju võimalusi ettevõtte esiletoomiseks: väljakud saab brändida ettevõtte või ürituse temaatikas alates lippudest klubimaja ees kuni reklaamideni privaatsauna riietusruumi kapiustel. Neile, kes golfiga veel kokku puutunud pole, saab ürituse ajaks organiseerida professionaali juhendamisel golfidemo. Ükski golfivõistlus ei ole sarnane, alati leidub uusi ja värskeid ideid, kuidas luua klientidele lisaväärtust pakkuv üritus.

Rahvusvaheline koostöö ja jätkusuutlik mõtteviis
Estonian Golf & Country Club on alates 2005. aastast European Touri liige, mis annab otseühenduse golfimaailma parima know-how’le. 2022. aastal valiti Sea Course golfiajakirja Golf World saja parima Euroopa x-faktoriga väljaku hulka ja pea igal aastal võõrustab Estonian Golf & Country Club rahvusvahelisi võistluseid. Estonian Golf & Country Clubil on GEO Foundation for Sustainable Golfi sertifikaat, mida antakse välja vaid nendele golfikeskustele, kel on jätkusuutlik ja keskkonnasõbralik mõtteviis.

Estonian Golf & Country Clubi turundustooted:

  • Peapartneri positsioon ehk Driving Range'i partnerlus
  • Rajapartnerlus
  • Võistluse nimepartnerlus
  • Võistlussarja nimepartnerlus
  • Korporatiivvõistlused
  • Buggybari brändimine
  • Golfiautode brändimine


Hooaeg kestab aprillist oktoobrini
Kui õues on miinuskraadid, on golfiväljakud suletud ja käib hoogne ettevalmistus järgmiseks hooajaks. Hoolimata aastaajast ja ilmast võta julgelt ühendust:

Hanno Kross
EGCC ASi juhatuse esimees
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 511 1192

GOLFBOX