GOLFBOX

Maailmas on hinnanguliselt 100 miljonit golfimängijat ning suur osa neist tegelevad golfiga lisaks enda arendamisel ka tööalaselt eesmärgipäraselt: hoida suhteid nii korporatiiv- kui ka tavaklientidega.

Golf on üks parimaid võimalusi sõprade, kolleegide või äripartnerite tundma õppimiseks. Ka Eestis on juba palju ettevõtteid, kes on leidnud golfi nii enda kui ka klientide jaoks, et ühiselt meeldivalt aega veeta ja maailma asjade üle arutada. Golfi populaarsus Eestis kasvab ja üha enam võib kuulda klientide vahelises suhtlemises ettepanekut “läheme ja arutame seda asja golfiväljakul”.

Estonian Golf & Country Clubis mängitakse aastas suurusjärgus 30 000 mänguringi, millest 7000 välismaalaste poolt ja omakorda 6000 Soome klientide poolt. Estonian Golf & Country Club on Eesti suurim suurim golfikeskus nii väljakute arvu, mänguringide, harrastajate arvu kui ka käibe poolest. Ajakiri Golf World on valinud neljal korral järjest Estonian Golf & Country Club Sea Course'i Euroopa TOP100 väljaku hulka, hetkel asetseme 83. kohal. 

Siiani tehtud töö meie partnerite klientide golfi juurde toomisel on olnud äärmiselt edukas ja usume, et koostöö annab võimaluse Teie ettevõttele efektiivselt kommunikeerida oma brändi ja tooteid uutele potentsiaalsetele klientidele, samas kinnistada kliendisuhet juba olemasolevatega.

Estonian Golf & Country Clubi turundustooted:

  • Peapartneri positsioon ehk Driving Range'i partnerlus
  • Rajapartnerlus
  • Võistluse nimepartnerlus
  • Võistlussarja nimepartnerlus
  • Korporatiivvõistlused
  • Buggybari brändimine
  • Golfiautode brändimine


Lisainfot partnersuhete kohta:

Hanno Kross
EGCC ASi juhatuse esimees
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
+372 511 1192

GOLFBOX