GOLFBOX

EGCC klubis on kaks pintsakut: punane esinduspintsak, mis kingitakse klubi meistritele ja mida kannavad meie klubi olulistel sündmustel starterid, kapten, president ning kõik liikmed, kes seda soovivad.

Lisaks on meie klubil ka sinine pintsak, mida võib uhkusega kanda ka mitte nii pidulikel üritustel.

EGCC punase pintsaku on disaininud Katrin Kuldma, kelle stuudio kaubamärk Amanjeda on loodud sõltumatult kiirtrendidest meestele ja naistele, kes hindavad rõivastuses autentsust, funktsionaalsust ja disaini kompromissitut esteetikat. Amanjeda kollektsioonide materjalid on valitud Euroopa parimatelt kangatootjatelt. Lisaks valmisrõivastele saab Amanjeda mudeleid tellida ka mõõdu järgi. 

KLUBIÜLIKONNAD JA KOSTÜÜMID

Amanjeda on välja töötanud klubirõivaste komplekti – kõrge kvaliteediga villakangast bleiserid, sportlikud valgest puuvillast ning klassikalised beežist ja loodusvalgest villakangast püksid ja seelikud:

  • meeste bleiser: Loro Piana, 370 gr, punane vill – 580 €
  • meeste püksid: Loro Piana, 250 gr, beež vill – 299 €
  • naiste bleiser: Loro Piana, 370 gr, punane vill – 520 €
  • naiste püksid: Loro Piana, 250 gr, loodusvalge vill – 249 €
  • seelik: Loro Piana, 250 gr, loodusvalge vill – 229 €


Ülikonnad ja kostüümid valmistatakse vastavalt tellija isiklikele mõõtudele ja soovidele made-to-measure teenusena. Tellimiseks tuleb kõigepealt kokku leppida konsultatsiooni aeg. Amanjeda aitab valida sobiva kanga ja mudeli ning võtab täpsed mõõdud. Tellimuse täitmise aeg on ca 5–6 nädalat.

Oma mõõtude järgi saab tellida ka klubiülikonna juurde sobiva päevasärgi. Mõõdusärkide kangad on hoolikalt valitud Euroopa parimatest kollektsioonidest.

Huvi korral võta ühendust See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

KLUBILOGOGA MANSETINÖÖBID

Roman Tavasti märkide ja väärismetallide tehas valmistab suure osa Eesti teenetemärkide ning korporatiivehete parimat käsitööoskust nõudvatest tellimustöödest. EGCC klubiliikmed saavad nüüd tellida hõbetatud klubilogoga mansetinööpe. Esimesest partiist alles vaid neli komplekti, hinnaks 56 € koos km-ga.

Vaata ka: www.romantavast.ee

GOLFBOX