GOLFBOX

EGCC klubis on kaks pintsakut - punane esinduspintsak, mis kingitakse klubi meistritele ning mida kannavad meie klubis starterid, kapten, president ja kõik liikmed, kes seda soovivad klubi olulistel sündmustel.

Lisaks on meil klubil ka sinine pintsak, mida võib uhkusega kanda ka mitte nii pidulikel üritustel või igapäevaselt kasvõi tööl.

EGCC punase pintsaku on disainnud Katrin Kuldma, kelle stuudio kaubamärk Amanjeda on loodud sõltumatult kiirtrendidest meestele ja naistele, kes hindavad rõivastuses autentsust, funktsionaalsust ja disaini kompromissitut esteetikat. Amanjeda kollektsioonide materjalid on valitud Euroopa parimatelt kangatootjatelt. Lisaks valmisrõivastele saab Amanjeda mudeleid tellida ka mõõdu järgi.

 

Amanjeda klubiülikonnad ja kostüümid Jõelähtme Golfiklubile.

Ülikonnad ja kostüümid valmistame vastavalt tellija isiklikele mõõtudele ja soovidele made-to-measure teenusena. Tellimiseks tuleb kõigepealt kokku leppida konsultatsiooni aeg. Aitame teha kanga ja mudeli valiku ning võtame täpsed mõõdud. Sobiva istuvuse määramiseks proovime selga proovimudelit. Tellimuse täitmise aeg on ca 5-6 nädalat.

Oma mõõtude järgi saab tellida ka klubiülikonna juurde sobiva päevasärgi. Kangad mõõdusärkidele on hoolikalt valitud Euroopa parimatest kollektsioonidest.

Oleme Jõelähtme Golfiklubi jaoks välja töötanud klubirõivaste komplekti – kõrge kvaliteediga villakangast bleisrid, sportlikud valgest puuvillast ning klassikalised beezhist ja loodusvalgest villakangast püksid ja seelikud.

Skeemidega saab tutvuda SIIN

Meeste bleiser / Loro Piana, 370gr / punane vill – 580.- EUR

Meeste püksid / Loro Piana, 250gr / beezh vill – 299.- EUR

Naiste bleiser / Loro Piana, 370gr / punane vill – 520.- EUR

Naiste püksid / Loro Piana, 250gr / loodusvalge vill – 249.- EUR

Seelik / Loro Piana, 250gr / loodusvalge vill – 229.- EUR

 

 

EGCC sinine pintsak on tehtud Baltika poolt samuti arvestades golfari mõõte ning hind on alates 359€.

 

EGCC klubi ülikonna või pintsaku huvi korral võtke ühendust  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

 

 

EGCC mansetinööbid

Roman Tavasti märkide ja väärismetallide tehas valmistab suure osa Eesti teenetemärkide ning korporatiivehete parimat käsitööoskust nõudvatest tellimustöödest. EGCC klubiliikmetel on nüüd endalegi võimalik soetada klubilogoga hõbetatud mansetinööpe. Esimese partiina tellitud vaid 10 komplekti, hinnaks 56€ koos KM-ga.  

www.romantavast.ee

 

 

 

GOLFBOX