Möödunud nädalal olid mitmed Estonian Golf & Country Clubi klubiliikmed võistlustules nii Tšehhis toimunud seeniorite meeskondlikel Euroopa meistrivõistlustel, Hispaanias seeniorite naiskondlikel Euroopa meistrivõistlustel kui Lätis aset leidnud Baltic Champions Cupil.

Seeniorite meeskondlikud Euroopa meistrivõistlused

Seeniorite meeskondlikel Euroopa meistrivõistlustel Tšehhis jäi lõppkokkuvõttes Eesti meesseeniorite koondisele 20. koht, millega kindlustati võimalus osaleda ka järgmise aasta võistlustel, kirjutab Eesti Golfi Liit. Võistlused võitis Inglismaa meeskond, kokku oli 23 tiimi.

Sinimustvalge lipu all võistlesid EGCC klubiliikmed Raido Raamat ja Taavi Truusa, lisaks kuulusid koondisesse Kaupo Pastak Saaremaa Golf & Country Clubist ning Benno Maaring, Jaak Vahi ja Mart Urbas Tartu Golfiklubist.

Loe lähemalt ja vaata tulemusi: golf.ee

Seeniorite naiskondlikud Euroopa meistrivõistlused

Samal ajal toimusid Hispaania seeniorite naiskondlikud Euroopa meistrivõistlused, kus kohal oli 20 tiimi. Eesti koondis sai lõpptulemuseks eelviimase ehk 19. koha, võistluse võitis Hispaania.

Koondisesse kuulusid klubiliikmed Anneli Esken ja Anu Uuemõis, Rae Golfiklubist Jana Raudvere ja Viivika Nõmberg ning Tartu Golfiklubist Eva Peedimaa ja Triin-Anette Kaasik.

Baltic Champions Cup 2023

10. septembril võistlesid Estonian Golf & Country Clubi liikmed Lätis, kus toimus Baltic Champions Cup 2023. Esimest korda tuli võitjaks Läti tiim, Eesti sai teise koha ja Leedule jäi kolmas koht, kirjutab Eesti Golfi Liit.

Eestit esindasid Elizaveta Sofia Reemet (EGCC), Iiris Mätas, Getter Saaroja, Triinu Tombak, Kristel Ulla, Sirje Eichelmann, Hart Oskar Aoveer, Karl Kreevs, Kristo Tullus, Janar Toomesso (EGCC), Priit Põldoja (EGCC) ja Tarmo Villemi (EGCC).

Järgmine Balti riikide matš toimub 2024. aastal Leedus.