GOLFBOX

Eestis pole kunagi saanud nii headel tingimustel alustada golfiga kui praegu - golfi algkursuse hind on sel aastal Estonian Golf & Country Club'is alates 69€ ning hilisem mänguõigus võrreldav pigem aeroobika ja jõusaali kuumaksega. Green Cardi kursusele saab erinevate pakettidega lisaks soetada ka mänguõiguse koos varustuse rendiga ning grupitreeninguid.

Peale kursust on võimalik kasutada Hõbe ja Kuld paketiga piiramatult meie poolt golfivarustust ning mängida väljakul kasvõi iga päev! Kuld paketile oleme lisanud viis grupitreeningut, mis annavad hea vundamendi hilisemaks kiiremaks arenguks.

Kui 30ne päevane või 60ne päevane mänguõigus lõpeb, siis saab jätkata mängimist kuutasuga meie 9 rajalisel Stone Course väljakul. Võimalus on soetada juba augustistka  piiramatu mänguõigus 450€ aastaks 2019, mis sisaldab ka kogu käesoleva hooaja mängimist.

Green cardi kursused toimuvad meil nädalalõppudel, ajakava leiab siit

Kursusele registreerimiseks saatke kiri soovitud kuupäevaga This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.