Tere tulemast Estonian Golf & Country Clubi mentorprogrammi! Mentorluse peamine eesmärk on viia kokku golfimänguga alustaja ja kogenud mängija, et uue mängija sulandumine golfiellu oleks lihtsam ja sujuvam. Mentorringe viivad läbi meie klubiliikmed. Ühistel mänguringidel saab alustaja teadmisi strateegia, tempo ja reeglite kohta. Rajal jagab mentor ka muid näpunäiteid, mis golfimänguga algust tehes kasuks tulevad. Mentorringidel osaleb lisaks mentorile kuni kaks algajat. Nii on tagatud piisav mängutempo ja kogenud mängija jõuab kõigele olulisele tähelepanu pöörata. Tänu mentorringidele laieneb ka tutvusringkond, kelle seast leida endale tulevikuks sarnase tasemega mängukaaslasi.

Stone Course
'il on mentorringid tasuta ka siis, kui alustajal mänguõigust veel pole. Sea Course'il on mänguõigusega alustajale mentorring tasuta, mänguõiguseta alustajale maksab 9 raja green fee 20 €.

Mentorringile saab mänguaegu ise Chronogolfis registreerida. Ka siis, kui mänguajad on muul viisil kokku lepitud, peavad broneeringud Chronogolfi jõudma.

2022. aastal toimuvad mentorringid:

  • kolmapäeviti algusega kella 18.00–18.30 Stone Course'i 9 rajal
  • pühapäeviti algusega kella 16.00–16.30 Sea Course'i 9 või 18 rajal

Leia Chronogolfis sobiv aeg ning küsi lisainfot e-posti aadressil Tämä sähköpostiosoite on suojattu spamboteilta. Tarvitset JavaScript-tuen nähdäksesi sen. või telefonil +372 602 5290

Mentorprogrammile lisaks ootame liituma EGCC alustajate Facebooki grupiga, kus saab muudel aegadel ringe kokku leppida ja mängukaaslasi leida.Nõuandeid enne mentorringile tulekut:

  • Chronogolfis on mängija konto registreerimine tasuta.
  • Tule Jõelähtmesse vähemalt 30 minutit enne tiiaega, et jõuaksid läbi käia Caddiemasterist ja teha sooja harjutusväljakul.
  • Kui sul isiklikud golfikepid puuduvad, siis varu aega ka rentimiseks. Next Golf Akadeemia golfivarustuse rent algab 10 €.
  • Mentorringil on korv harjutuspalle tasuta, küsi koodipaberit Caddiemasterist.
  • Käru kasutamine tungivalt soovituslik, mentorringil on käru rentimine tasuta.