GOLFBOX

 

Kutsume üles tooma oma sõpru ja pereliikmeid meie sõbralikule 9-rajalisele PAR3 väljakule golfi mängima ja golfiga lähemat tutvust sobitama. Green cardi ehk golfimängija tunnistuse omamist mängijalt ei nõuta. On oluline, et tutvujaga kaasas oleks vähemalt üks tunnistust ja kehtivat mänguõigust (või green fee'd) omav golfimängija, kes tagab turvalisuse, juhendab ja reguleerib mängutempot.

Stone Course'i alal asuvale PAR3 väljaku green fee sisadab ka golfikeppide renti. Hinnakiri asub siin

Golf on maailma üks kõige sotsiaalsematest spordialadest, lisaväärtuseks ka puhas õhk ja hea tervis! Võib arvata, et golfi olemusest saadakse palju paremini aru alles siis, kui ollakse paar-kolm korda väljakul päriselt mänginud. Vaid harjutusväljakul palle lüües ei pruugi mängulust ja golfi fenomen tõeliselt ilmneda.

Pea oma perega plaani, lepi aeg kokku ja kasuta võimalust! Too väljakule ka oma hea sõber, kes siiani ei ole juhust leidnud või julgenud golfiväljakule tulla. Edasised plaanid Green Cardi kursuste, mänguõiguste jms osas saab teha siis, kui omal nahal mängumõnu kogetud.

Soovitame PAR3 väljakule mängima tulla hommikupoolikul, nädala sees südapäeval, nädalavahetusel pealelõunal või õhtul. Tavaliselt jagub nendele aegadele vähem tavamängijaid, mis annab algajale rohkem võimalusi lööke katsetada ja mängu nautida. PAR3 väljaku üheksa raja mängimiseks soovitame varuda kuni kaks tundi. Korraga saab golfiringile asuda maksimaalselt neli mängijat. Stardiajad on kümneminutiliste vahedega.

Mänguaeg tuleks enne kohaletulekut kindlasti Chronogolfis broneerida. Kel Chronogolfile ligipääsu ei ole, palume ühendust võtta telefonil +372 6025 290 või e-kirja teel See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

PAR3 väljak ootab uusi mängijaid, tere tulemast golfiväljakule! 

GOLFBOX