GOLFBOXMeil on hea meel kuulutada ametlikult avatuks registreerimine Eesti golfihooaja esimesele võistlusele EGCC Links Masters by Dreamland! On aeg golfivarustuselt tolm pühkida ning swing meelde tuletada. Esimene võistlus on kavas Stone Course’il juba 7. aprillil, kus kõik soovijad saavad end 9 raja mängimisel proovile panna.

Võistlusgruppe on koguni seitse ning päevakavas on ka hole-in-one võistlus Dreamland’i madratsile, mille väärtus on üle 2000€ (vt. allpool) ning traditsioonilised pikim avalöök ja lähim lipule võistlused. Täpsema võistlusjuhendiga saab tutvuda siin

Eelmisel aastal võitsid nii meestest kui naistest hooaja avavõistluse Niitvälja golfiklubi liikmed Marko Palm tehes 9 rajaga 39 lööki, naistest oli sama tulemusega parim Annika Meos.

EGCC Links Masters by Dreamland avavõistlusele mahub osalema maksimaalselt 144 mängijat. Registreerimisel on eelisjärjekord EGCC klubiliikmetel, kuid tõenäoliselt mahuvad mängima kõik soovijad. Võistluskohad kinnitatakse 5 päeva enne võistlust. Registreerimistähtaeg on 4. aprill kell 18:00. Jooksvalt on võimalik jälgida võistluskohtade täituvust siit


NB! MTÜ Estonian Golf & Country Club liikmed, kes tasusid hooldustasu eelmise aasta lõpus, said kingituseks priipääsme! Kõigil, kel on priipääse ja soovivad võistelda, tuleb end eraldi Golfboxis registreerida.

Soovime kõikidele juba registreerunud mängijatele ning ka uutele soovijatele teada anda, et vastavalt ilmale võib võistlus lükkuda edasi plaanitavast järgmisele pühapäevale. Ajalugu on näidanud, et Stone Course vajab paar päev 4-5°C ning kahte päeva vihmasadu ning väljakult on lumi sulanud. Hoiame kõik pöidlad pihus, et päike ajaks lume ära ning laseks meil rõõmuga golfihooaja avada juba 7. aprillil.


HOLE-IN-ONE võistlus

Dreamland on võistluse raames pannud välja hole-in-one auhinna esimesele mängijale, kes sooritab hole-in-one’i Stone Course’i 3. rajal. Auhinnaks on:

Madrats TEMPUR 160x200x22cm, CLOUD
Hind: EUR 2370

Madratsit iseloomustab pehmuse ja toetuse innovaatiline tasakaal. Madratsi pealiskiht on valmistatud spetsiaalselt väljatöötatud eriti pehmest materjalist, mis annab kohese lõõgastustunde.

Madratsi teeb eriliseks:
• Lihtne disain
• TEMPUR® ES mugavuskiht annab pehmema tunde
• TEMPUR® toetuskiht - pehme, kus soovid ja kindel, kus seda vajad
• TEMPUR®i materjal jaotab magaja kehakaalu ühtlaselt ning vähendab survepunkte, mis põhjustavad tavalistel madratsitel magades vähkremist
• Kate on antibakteriaalse töötlusega, ei tekita allergiat ning seda on lihtne eemaldada. Pestav 40C juures.


EGCC Links Masters’it toetab Dreamland


Dreamland Home OÜ on Eesti ühe tuntuima tekstiiliettevõtte Toom Tekstiil AS´i tütarettevõte, mis tegeleb magamistoatoodete jae- ja hulgikaubandusega Eesti turul. Et saada kokku üks mõnus tervik tekstiile magamistuppa, pakub Dreamland laia valikut Toom Tekstiili poolt toodetud DREAMLAND kaubamärgiga teki- ja padjatooteid ning madratseid. Tootesortimendi valikul on arvestatud ettevõtte eesmärgiga pakkuda kliendile kõike, mis magamistoa sisustamiseks on vajalik.

Dreamlandi kauplused asuvad Eesti suurimates kaubanduskeskustes ning tooteid on võimalik soetada ka veebipoest aadressil www.dreamland.ee 

Dreamland’i tootevalikust leiad:

DREAMLAND Classic –klassikalised head valged tekid ja padjad
DREAMLAND Lux – kordumatult erilised tooted
DREAMLAND Medical – tagavad rahuliku une, sobilikud ka allergikutele
DREAMLAND Natur – naturaalsetest materjalidest tooted
DREAMLAND Junior – tooted lastele

Dreamland Home OÜ esindab Eestis järgnevaid maailmas tuntud brände: TEMPUR (viskoelastsest vahust padjad ja madratsid, mis võtavad keha kuju); COUNTRY CORNER (romantiline mööbel, aksessuaarid Prantsusmaalt).

Rohkem infot Dreamland'i kodulehel:

GOLFBOX