GOLFBOX

Tähistame maikuus EGCC sünnipäeva, mis kulmineerub 26. mail meie sünnipäevavõistlusega, EGCC Anniversary Tournament. Mäletatavasti avasime esimesed 9 rada Stone Course'il 28. mail aastal 2005 ning Sea Course'i järgmise aasta 23. augustil ehk sel aastal mängime juba oma 13ndat hooaega ja tähistame 12ndat sünnipäeva!

Võistlusklasse on seekord kokku viis:

  • mehed ja naised kuni HCP 15 mängivad eriarvestuses HCP löögimängu valgetelt ja sinistelt tiidelt
  • üle HCP 15,1 kuni HCP 28 mängijatel on oma grupp nii naiste kui meeste klassides klubitiidelt, siin mängitakse samuti HCP löögimängu
  • alates HCP 28,1 kuni 42 mängijatele on naiste ja meeste ühises arvestuses 18-rajaline mäng Stone Course'il klubitiidelt. Siin klassis võivad osaleda ka üle HCP 42 mängijad, kuid võistlusel arvestatakse nende maksimum HCPks 42

 

Lisaks auhindame parimaid löögimängu sooritusi. Kahes esimeses HCP-grupis kõige vähem lööke teinud mängijate nimed graveeritakse ka EGCC traditsioonilisele Anniversary Tournament'i hõbedasele karikale. Eelmisel aastal said oma nimed karikale Anders Christensen ja Anneli Esken.

EGCC Anniversary Tournament by Grant Thornton 2016 võitjad
Anders Christensen ja Anneli Esken

Võistlus stardib esimeselt tiilt hommikul ning viimased stardid on kella kahe paiku päeval. Registreerimisel andke teada oma soovist, kui eelistate varasemat või hilisemat stardiaega, püüame seda arvesse võtta. Võistlusjärgselt toimub pidulik õhtusöök ja autasustamine klubihoones, meie uues golfirestoranis Musi. Võistlustasu 75 € sisaldab nii green fee'd, võimalust võita väärikaid auhindu kui loomulikult ka väärikat õhtusööki. Soodushind 35 € võistlemiseks on EGCC liikmetel, kel 2017. a. liikmemaksud tasutud, kandidaatliikmete erihind on 49 €.

Eelmisel aastal võistles meie sünnipäevavõistlusel 150 mängijat. Soovitame broneerida võistlusele koht võimalikult vara, registreerida saab siit lingilt.

EGCC Anniversary Tournament by Grant Thornton võistlusjuhend

Vanemad uudised ...

GOLFBOX