GOLFBOX

Nädala eest lõppes Eesti Golfikooli selleaastane kevadlaager ning nädalakese on saanud noored BMW Sisegolfikeskuses “vigade parandust” teha ja treeningud on toimunud tavapärases rütmis!

Nädal on olnud ka piisav, et teha väikeseid kokkuvõtteid laagrist ning seada plaanid viimaseks ettevalmistavaks tsükliks enne Eestis murule siirdumist. Juba teist aastat järjest toimus murulaager Küprosel, Korineum Golf & Country Club’is. Harjutusalad olid väga heas korras, griinid kiired ja ühtlased, griini lähiümbruses olev raff tihe ja fairway’id ilusad rohelised – kõik just nagu tuuril! Terve nädala oli ilm eestimaiselt suvine, vahelduvalt oli natukene tuult ja ühel päeval sai ka mõned piisad vihma, aga kes neid enam mäletab.

Treenerite tiim oli kokku pannud mitmekesise programmi ning väejuhina oli kohapeal Egeti Liiv, kes varasema kogemuse treenitavana nüüd treeneri rolli üle pidi kandma.

Spordilaagrile kohaselt möödus valge aeg treenides ja vahel isegi pikemalt. Treeningud algasid olenevalt päevakavast varahommikul 7-8 paiku ja lõppesid pimeduse saabudes orienteeruvalt kell 7 õhtul. Pooltel hommikutel alustati kerge hommikujooksuga, millele järgnes venitamine. Peale seda kõhtutäis hommikusööki ja seejärel golfitrenn. Päev oli jagatud kaheks osaks, kus ühes pooles tuli mängida 18 rada, kas siis tulemuse peale või mingi erivõistlusena, ning teises osas oli harjutusväljakul eesmärgipärased ülesanded. Ülejäänud hommikutel alustati kohe golfitreeninguga ning peale seda mängiti esmalt 9 rada. Peale lõunasööki läks kõik sama rada ehk 9 rada ja treeningud kuni pimedani. Õhtud möödusid seltskondlikult piljardit või lauajalgpalli mängides ning Egeti eestvedamisel võisteldi meeskondlikult golfialaste teadmiste viktoriinis.

Loomulikult ei lõppe ükski golfilaager ilma võistluseta. Pühapäeval peeti võistlus samaaegselt erinevates formaatides, et kõigil motivatsiooni kõrgel hoida. Parimaid ootasid auhinnad ning vast isegi olulisem oli tagaside vormist ja tehtud tööst. Peale nädalast pikka laagrit on kõikidel osalejatel kindlasti veelgi selgem siht järgmiseks, natukene rohkem kui kuuks, mille järele Eestis murule pääseb ning algab võistlushooaeg.

Egeti hindas kõrgelt noorte panust ning tõdes, et päeva lõpuks oli selgelt näha väsimust. Seda aga treening ju olema peabki ja tore, et kõik tublilt vastu pidasid. Järgmine minilaager on planeerimisel aprilli lõpus, kui paljudes koolides vaheaeg, seega hoidke kõrvad kikkis ja seniks head treenimist!!

Pildivalikuga Eesti Golfikooli kevadlaagrist saab tutvuda siin

Eesti Golfikooli tiim

Vanemad uudised ...

GOLFBOX