GOLFBOX

Golfihooaeg saab EGCC-s tuurid sisse juba märtsi kolmandal nädalal ning sellega seoses oleme alustanud töökate ja tublide inimeste otsimist järgnevatele ametikohtadele:

  • Vastuvõtutöötaja - caddiemasteri peamisteks tööülesanneteks on liikmete ja külalistele tervitamine ja neid hea tujuga vastu võtmine, väljakule aegade broneerimine, mängijate registreerimine mänguringile, emailidele vastamine ja arveldamine. Võimalik on töötada ka osalise tööajaga, kindlasti peab olema valmisolek töötada ka nädalavahetustel. Mõnikord algab tööaeg ka hommikul kell seitse, kuid saab tulla ka peale lõunat ning töötada õhtul kella kaheksa-üheksani.
  • Väljaku hooldaja - griinkiiperite töö on aidata loodusel kasvatada meie muru! Kokku on meil üle 100Ha hooldatavat pinda ning tööd jagub suvehooajal 15'le inimesele. Tööpäev algab suvel kella 5-6 aegu hoomikul ehk tihti on lõunaks juba töö tehtud ja päev vaba! Soovi korral saab teha muidugi ka kõvasti ületunde, mis on abiks nii liikmetele, külalistele kui ka enda teenistusele. Kellele päikesetõus meeldib, sellele on tegemist ideaalse töökohaga - iga päev näed värskes õhus ilusas looduses värvidemängu.

 

Omalt poolt pakume Estonian Golf & Country Club'is sõbralikku ja toredat töökollektiivi, uusi kogemusi erakordselt ilusas töökeskkonnas, ka golfi mängimise võimalust ja õpet, kindlasti vaheldusrikast tööd ja panusele väärilist palka. 

Täpsema informatsiooni saamiseks saada email aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helista telefonil +372 5552 1185.

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX