GOLFBOX

Südamest südamesse pöördumine.

Tere head klubikaaslased. Kes sattus lugema ajakirja GOLF veebruari kuu numbrit, see teab, et kutsusin ajakirja kaudu kõiki eesti golfiklubide omanikke, tegevjuhte ja eestseisusi ühte elulist teemat klubides arutama ja võimalusel teoks tegema.

Teemaks oli, et golfiklubides oleks käepärases kohas elustamisaparaat - AED (Automated External Defibrillaator)
Miks peaks AED meie klubis käeulatuses olema?

Äkilisest terviserikkest ei ole meist keegi 100% kaitstud. Golfates viibime klubi territooriumil pea veerandi ööpäevast. Golfaritena teame et viibime väljakul ka ekstreemsete ilmaoludega. Pean silmas kõrgeid -ja madalaid õhutemperatuure ja madalat õhurõhku mis võivad olla kaudsed meie negatiivse enesetunde mõjutajad. Samuti pole kunagi välistatud äkiline terviserike.

AED soetamisega kaasneb ka klubi teenindavale personalile ja golfitreeneritele mõeldud kiirabi poolne elustamise koolitus. Tore, kui elustamise koolitusest võtaksid osa ka klubiliikmed. Lõpptulemuseks saame oma klubisse koolitatud elustajad ja AED, kes ja mis on vajaduse korral meie esmased aitajad enne kiirabibrigaadi saabumist.

Elu on näidanud, et kui me end oma tervise eest kindlustame, siis reeglina meie tervisega midagi paha ei juhtu.

Klubi eestseisus on seda teemat arutanud . Otsustasime pöörduda klubi liikmete poole , et ühiselt annetustega AED klubisse soetada. AED hind koos hoiukapiga on 1600 eurot (käibemaksuta), tarneaeg on üks kuu. Info ja selgitus AED-st: www.abt.ee , www.elustamine.ee .

Loodan väga , et minu mõte jõudis teieni.

Siinjuures kutsun kõiki klubiliikmeid- ja kandidaatliikmeid soetama AED lahkete annetuste toel . Teeme omapoolse ülekande MTÜ Estonian Golf & Country Club arveldusarvele EE652200221021614555 Swedbankis, selgitusse lisame: AED.
Märsikuu lõpul annab MTÜ EGCC esindaja klubiliikmetele tagasiside käesoleva pöördumise tulemustest.

Kui läheneva golfihooaja alguses on AED meie klubis, siis oleme teinud südamliku heateo iseendale !

Kena talve jätku ja peatse kohtumiseni golfimurul!
Teie klubikaaslane Toomas Kull

PS. Minu annetus AED soetuseks klubisse on tehtud

Vanemad uudised ...

GOLFBOX