GOLFBOX

1. jaanuaril tähistasime uut aastat erakordselt - mängisime 18 rajalist võistlust Stone Course'il! Täielikus tuulevaikuses peetud punktimänguvõistlusel võtsid võidu erinevates HCP klassides Joel Adul (36 punkti), Anu Uuemõis ja Jüri Teemant (39 punkti) ning Anneli Raukas (45 punkti).

Maksimaalne osavõtjate arv võistlusel oli 48, kuid mahutasime peale kokku 52 mängijat, kes läbisid 2x9 rada kõik ilusti natuke üle nelja tunni. Võistluse alguses kimbutas mängijaid tugev udu - nähtavus oli healjuhul 180m , kuid paarikümne minuti pärast läks selgemaks ja võistlus mängiti kokkuvõttes 1. jaanuari kohta ideaalsetes ilmaoludes. 

Mängisime kolmes erinevas HCP klassis, millest alla 15 händikäpiga võistlejad mängisid tagatiidelt. Võistluse võitis 36 punktiga Joel Adul, kellele järgnesid Vello Kahro ja Enn Sapp 43 punktiga. Tasavägisem oli võistlus HCP klassis 15,1-28, kus lõpuks läks võistluskomitee otsusel esikoht jagamisele - 39 punkti saavutasid nii Anu Uuemõis kui Jüri Teemant. Kuna võistluse tingimustes oli kirjas, et tasatulemuste puhul määrab paremusjärjestuse HCP ja mängija "mängu HCP" ja kuna ühel mängijatest oli madalam HCP ja teisel jälle madalam "mängu HCP", siis väljateenitud Uusaasta võistluse võit läks siin klassis Anu Uuemõisale ja Jüri Teemantile! Ka väga hea mängu teinud Ramil Pärdi teenis tugevas konkurentsis 38 punktiga alles kolmanda koha.

Kõikide võistlejate tulemused varjutas aga muidugi elu parima mänguga Anneli Raukas, kes võitis üle 28 HCP klassi koguni 45 punktiga! Ilusat mängu näidanud Hans Kass ja Indrek Haavel said 37 punkti ja vastavalt teise ja kolmanda koha. 

Nii 26. detsembri Jõuluvõistluse kui ka 1. jaanuari Uusaastavõistluse võistlusklasside kahele parimale tellitakse nimelised karikad koos kuupäeva ja tulemusega, mis jäävad ajaloolist kuupäeva ja võitu meenutama. Võistlusklasside võitjad saavad auhinnaks EGCC 2017. aasta kinkekaardi, millega saab tulla mängima tasuta vabalt valitud EGCC võistlust sel aastal. Kindlasti vajalik kingitus, sest tundub, et võistlemine meeldib, kui 1. jaanuarilgi väljakul mõõtu võetakse üksteisest!

EGCC tänab kõiki mängijaid, kes viitsisid 31. detsembrit järgmise päeva võistluse pärast natuke teisiti tähistada ja varem magama minna - kohal olid kõik registreerunud mängijad ning nii mängu ajal kui peale mängu oli näha jälle vaid õnnelike nägusid, kelle jaoks aasta esimene päev jääb kindlasti meelde pikalt, kui saime Eestis Uusaasta võistlust mängida.

Alates jaanuari esimesest nädalast on EGCC väljakud kinni, on miinuskraadid ja tuleb kohe ka lumi, kuid hooaja ametliku avavõistluseni on jäänud vaid alla 100 päeva. <-- vaata täpset päevade arvu siit, siis tead, palju on aega veel ettevalmistuseks!

EGCC UUSAASTAVÕISTLUSE TULEMUSED

Foto: 1.01.2017 Hanno Kross

Kõik uudised ...

GOLFBOX