GOLFBOX

Korraldasime EGCC ajaloo esimese Jõuluvõistluse 2013. aastal ja see oli suur ime! Täna on maa must ja lund ei ole ning liikmed juba ootavad ka selle aasta võistlust, mis tuleb esmaspäeval II jõulupühal. Kuna valgust on kuni poole neljani, siis mängima Stone Course'il 9 rada (saame panna mängima 40 inimese asemel 72) ning 1selt tiilt alates kella 10st.

Mängime suvehriinidega punktimängu ja kolmes erinevas grupis - HCP --> 15, HCP 15,1 --> 28 ning HCP 28,1 --> 54. Autasustame kahte parimad igas grupis nimelise karikaga ja meetega. Pakume traditsiooniliselt ka kringilt ja teed/kohvi ja võibolla midagi veel, et enne starti soojas saada. Ilmateade lubab praegu 5'c sooja - mõnus talvine rahulik golfiilm!

Registreerida saab võistlusele Golfboxis siit

Võistlustasu on klubiliikmetele ja kandidaatliikmetele 15€, külalismängijatele 25€ ja seda saab tasuda enne võistlust caddiemasteris sularahas. Mängima mahub maksimaalselt 72 mängijat ning nimekiri täitub registreerimise järjekorras.

Ilmateade näitab reedel järgmiseks esmaspäevaks ideaalset sügiselist golfiilma keset talve 6-7c' sooja ning sademetevaba. Vaata täpsemat ilmateadet siit

Foto: eelmise aasta advendivõistlusest 19. detsembrist

Vanemad uudised ...

GOLFBOX