GOLFBOX


Foto: Magnus Heinmets

15. oktoobril sai mõnusa sügisilmaga mängitud aasta viimane golfivõistlus - EGCC Cross Country by Rein Auväärt. Nagu võistluse nimigi viitab, disainis sel aastal vaid selleks võistluseks mõeldud väljaku PRO Rein Auväärt. Suurepärase radade koostamisega hakkama saanud meister soovis ise võistluse alguses kõikidele mängijatele õnne asemel eelkõige mõistuse kasutamist. Õigus tal oligi - võistluse formaat Florida scramble ning nutikas radade valik sundis meeskondi lisaks oma oskustele panema mängu ka strateegilise mõtlemise. Kokku oli võistlustules 84 võistlejat ehk 28 võistkonda.

Võistluse parima tiimi koosseisu kuulusid viimasena startinud Janar Toomesso, Peeter Kruusvall ja Marko Kaldoja, kes tegid suurepärase tulemuse, 58 lööki (neto) ehk 12 alla par’i. Kolm lööki rohkem ehk -9 tegi meekond, kuhu kuulusid Tõnis Segerkrantz, Raido Raamat ja Peep Pira. 


Võitja meeskond: Peeter Kruusvall, Janar Toomesso, Marko Kaldoja.
Foto: Magnus Heinmets

Võistluse meeldivaks üllatuseks oli sel korral aga Paul Marley, Krzyztof Misiaczynski ja Brett Morrisoni poolt loodud rada 12,5, kus võistlejad said end proovile panna chippamisvõistlusel, kus 5 meetri kauguselt tuli pall lõkkesse chipata. Sellega said hakkama vaid 8 golfimängijat 84st. Lohutusauhinnaks pakuti kõikidele teistele aga kuuma kaneeli ja nelgiga vürtsitatud rabarberi siidrit.

 
12,5 raja chippamisvõistlus. 
Foto: Magnus Heinmets

Lisaks põnevale chippamisvõistlusele toimusid ka traditsioonilised lähim lipule ning pikima avalöögi erivõistlused. Naiste arvestuses oli mõlemas kategoorias parim meie enda klubiliige Annika Sutt, kes palli 4. rajal kõige kaugemale lennutas ning kelle pall 13. rajal lipust 15,4m kaugusele pidama jäi. Meestest suutis kõige pikema avalöögi teha Daniel Habersatter ning lipust 5,2m kaugusele lõi Reimo Vilberg. 

Võistluse pidulik autasustamine toimub golfihooaja lõpetamisel 4. novembril meie armsas EGCC klubihoones, kus auhinnad on välja pannud meie partnerid Hilton ja Marc&Andre. 

EGCC CROSS COUNTRY TULEMUSED

Magnus Heinmetsa FOTOD

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX