GOLFBOX

EGCC Rising Star võistlus on hea võimalus golfimänguga alustajatel end arendada. Igal mängijal on võimalus meeskonda kutsuda teisigi tuttavaid alustaja golfimängijaid ning korraldaja abiga või omal algatusel leida meeskonda ka mentor, kes golfis juba kõva käsi. Mentor osaleb koos meeskonnaga läbi võistlussarja erinevate etappide, annab sõbralikku nõu ning hoiab võistlusvaimu üleval. Nagu mängijad on isegi tihti etapijärgsetel autasustamistel tõdenud on Rising Star võistlusel alati mõnusad mänguformaadid, mis panevad võistlejaid tundma kui osavaid golfimängijaid. Mängitakse parimat palli või arvestatakse vaid paremaid tulemusi, nii on iga meeskonna punktitulemused alati muljetavaldavad.

EGCC Rising Star by Exit Golf finaaletapp toimus möödunud esmaspäeval, 3. oktoobril Sea Course'i 18. rajal punktimängu formaadis. Taevas oli selge ning ilm oli golfimänguks ideaalne. Väljakul said mängijad kuuma teed ja kohvi ning kosutava kõhutäie. Kogu ürituse jäädvustas fotograaf Urmas Kamdron. 

Võistluse lõppedes kogunesid osalejad pidulikuks õhtusöögiks ning autasustamiseks Fahle Golfi Restorani, kus oli võistlejatele kaetud laud ning serveeriti kolmekäiguline õhtusöök, mille tipuks oli maitsev Pihlaka kondiitri martsipani-kohupiimatorti. 

Piduliku meeleolu õhtusöögi tasutaks lõid elava muusika näol Eve Pärnsalu ning kitarrist Madis Arvisto. 

Autasustati seekord läbi hooaja parimaid mentoreid ning tõusvaid tähti. 10. raja hole-in-one'i auhind jäi kahjuks seekord jagamata. Igal etapil jagati vastavalt tulemustele punktid meeskonna liikmete vahel võrdselt. Finaaletapil aga mängisid võistlejad individuaalset punktimänug, mille tulemused liideti ededabelis läbi hooaja teenitud punktisummale.

Kolmanda koha mentorite arvestuses saavutas Sander Vallaots 50.25 punktiga, teise koha Heinu Klaas 51.5 punktiga ning esimese koha Janno Tammekivi 52.25 punktiga. Tõusvate tähtede arvestuses tuli kolmandale kohale Malle Dulder 47.5 punktiga, teisele kohale Rando Maamägi 57.75 punktiga ning esimesele kohale Kaarel Einpalu 64.75 punktiga. 

Iga võistlusetapp oli meeleolukas ning autasustatud sai pea iga võistkond. Suured tänud mentoritele, kes valmis aibistama ja nõu andma ning loodetavasti osaldeb järgnevatel aastatel Rising Star võistlusel veel rohkem uusi golfimängijaid.

 

Võistluse edetabeliga saate tutvuda SIIN.

Võistlusel tehtud piltidega saate tutvuda EGCC Facebook'i lehel SIIN. 

 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX