GOLFBOX

Pakume võimalust soetada mänguõigus meie 9 rajalisele Stone Course'ile hinnaga 390€ kuni järgmise hooaja lõpuni. Stone Course avaneb Eestis väljakutest kõige varem ning sulgeme alles lume tulekul. Viimastel aastatel oleme mänginud nii novembris, detsembris kui vahel ka jaanuaris ning veebruaris. PAKKUMINE KEHTIB KUNI oktoobri lõpuni. 

390€ sisaldab piiramatut mänguõoigust ehk võib mängida kasvõi 100 korda aastas, mis ei olegi väga utoopiline - meie aktiivsemad mängijad teevad aastas ligemale 150 mänguringi. Keskmine hind tuleb isegi 50 korda aastas mängides mänguringi kohta vaid 7,8€. Hind ei sisalda HCP pidamist, järgmise aasta klubiliikmemaksud selguvad novembris.

Tegemist on ka väga hea kingiideega kas kellelegi sünnipäevaks/juubeliks, jõuludeks või ettevõttes töötajale motivatsiooniks. Mis saaks olla parem, kui ühiselt koos tulevikus aega veeta oma lemmikharrastusega tegeledes!

Lisainfoks või küsimuste puhul helistage julgelt meie Caddiemastrisse tel 6025 290 või kirjutage See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX