GOLFBOX

Madis Habakuk
28.12.1938 - 02.09.2016

Hea Ebsikast golfisõber!
Ootame Sind traditsioonilisele EBS Alumni Golfile, mis käesoleval aastal on ümber nimetatud Madis Habakuke mälestusvõistluseks. Võistlus mängitakse kolmapäeval 21. septembril startidega esimeselt tiilt peale lõunat.

Osaleda võivad EBS Gümnaasiumi õpilased ja vilistlased ning Estonian Business Schooli üliõpilased, vilistlased, õppejõud ja muud EBSiga seotud mängijad, kes omavad aktiivset HCP-d. Maksimaalne osalejate arv on 40 mängijat.

Võistlusele on võimalik registreeruda Golfboxis alloleval lingil:

REGISTREERI

Golfidemole registreerumiseks saada e-kiri: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
Goldidemo hind on 45€ mängija, mis sisaldab ka õhtusööki kogu ebsikatest golfiseltskonnaga.

Võistluse osavõtutasu: 60€ mängijatele, kes ei oma EGCC mänguõigust, 25€ mängijatele, kes omavad 2016. a. aktiivset mänguõigust EGCC’s. Võistluse osavõtutasu sisaldab harjutuspalle, võistlusjärgset toitlustust ja auhindu. Osavõtutasu palume kanda EGCC Golf Academy MTÜ kontole EE452200221049477486.

EBS Alumni golfi üheks traditsiooniks on see, et keegi ei lahku võistluselt ilma auhinnata, kuna võistlejad toovad enda ettevõtetest meeneid ning õhtusöögilauas tutvustavad ennast, oma tegemisi ja ettevõtteid. Sellel aastal on üheks peaauhinnaks Pärnus asuva Estonia resort Hotel & Spa kahte ööd sisaldav kinkekaart kahele koos uue sauna ja spaamõnude nautimisega.

Lisaks sellele on ebsikatest golfisõbrad pannud välja juba praeguseks rohkelt auhindu nagu Jüri Teemanti ja Elisa poolt nutitelefon Huawei ja palju muud. Võistluse maksimaalne osavõtjate arv on 40, tasub registreerimisega kiirustada, kes veel soovivad võistlusele koha saada.

Võistluse võitja nimi graveeritakse Madis Habakuke nimelisele golfikarikale, mille Madis Habakuk pani mängu aastal 2011. 

Meeleoluka võistluseni!
Sinu EBS ja EGCC

Lisainfo: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

VÕISTLUSJUHEND

Võistluse Facebooki lehekülg

Vanemad uudised ...

GOLFBOX