GOLFBOX

6. septembril peeti Võrguvara, Fortinet & Sõbrad sarja viimane tavaetapp, mis viis võistlussarja juhtima vennad Harly ja Heigo Soppe. Nüüd on oodata veel sarja finaali, mis toimub juba järgmisel teisipäeval, 13. septembril Sea Course'il ning kuna siis jagatakse nii võistkondadele kui individuaalselt topeltpunkte, siis võib lõpptulemus olla hoopis teistsugune.

Võistlussarja 4. etapil osales vaid 7 võistkonda - september, töökohustused ja kooli algus olid oma töö teinud. Neil, kel õnnestus siiski võistlema tulla, läks aga päev igati korda - ilm oli soe ja päikesepaisteline ning vähene mängijate arv tagas kõigile kõrged kohapunktid. Mänguvormiks oli shamble, HCP löögimäng.

Vennad Sopped mängisid kahekesi, lõpetasid võistluse tulemusega -5 ja olid finishis mitu tundi enne teisi tiime, kes neljakesi mängisid ja sooja ilma nautisid. Teisele kohale jõudis Marko Kaio ja Rain Lokotari võistkond, kelle tulemus oli -2 ning kolmas koht kuulus Helen Pastaruse ja Paavo Põllu tiimile tulemusega -1.

Kõik 4. etapi tulemused on kättesaadavad SIIN.

Võrguvara, Fortinet & Sõbrad EDETABEL.

Ootame kõiki golfisõpru sarja finaalvõistlusele 13. septembril kui algusega kl 12.30 mängime Sea Course'il HCP löögimängu. Finaalvõistlusele saab kirja panna end kuni 12. septembri keskpäevani süsteemis Golfbox

Kõik uudised ...

GOLFBOX