GOLFBOX

Esmaspäeval, 5. septembril peeti Sea Course'il maha selle suve teine sõpruskohtumine EGCC ja Niitvälja seenioride vahel. Meie võistkond alustas kohtumist kaotusseisust, Niitväljal toimunud võistlusel jäädi ju võõrustajatele 3:6 alla. Koduväljakul oldi aga tasemel, võistluse lõpptulemuseks jäi 9,5:8,5 EGCC kasuks ning ilus rändkarikas jääb vähemalt aastaks meie vitriini.

Sõpruskohtumisel osales kummastki klubist 3 tiimi: mehed händikäpiga 18,5-36 ja naised händikäpiga kuni 36 võtsid omavahel mõõtu punktimängus; mehed, kelle händikäp alla 18,5, mängisid aga HCP löögimängu. Iga võistkond sai teenida maksimaalselt 3 punkti - selleks võrreldi mõlema klubi kolme parimat tulemust omavahel. 

Võistlustoimkond, Toomas Kull ja Anne Petter, alustas punktide jagamist HCP löögimängu grupiga. Siin tegi Mati Virves supertulemuse -4 ja meie klubi parim Toomas Kull ei sanud par-iga kuidagi selle vastu. 2 punkti läksid niisiis Niitväljale ja 1 EGCC-le. Naiste grupp tõi meile 2,5 punkti ja jättis Niitväljale vaid 0,5 - Linda Kahro teenis võitjana 36 punkti ja Marina Krugeri teise koha tulemus oli 34 punkti Niitvälja klubiliikmete Liis Veltmanni 31 ja Kadri Apivala 29 punkti vastu. Kolmandad olid Margarita Ross ja Kai Thornbech võrdselt 24 punktiga. Ja lõpuks meeste 18,5-36 händikäpigrupp: Edgar Kruger võitis 36 punktiga, Kurt Lönnqvist 33 ja Aivar Kangust 31 punkti, vastukaaluks Niitvälja esindajad Kalev Ventsli 31, Margus Press 29 ja Ülo Vahimets 28 punktiga. Siit tulid meie klubile oodatud ja hädavajalikud 3 punkti ja võit oli käes! Võistluse lõpptulemus 9,5:8,5 EGCC kasuks.

Õnnitlused meie võitjatele ja suur tänu Niitvälja toredale võistkonnale meeleoluka päeva eest!

Kõik võistluse tulemused on kättesaadavad SIIN.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX