GOLFBOX

Septembri esimesel nädalavahetusel mängisid meie klubiliikmed EGCC Soome karikavõistlusi, kus kolme päeva jooksul mängisime Kullo Golfi, Linna Golfi ja Vuosaari Golfi. Kolme päeva kokkuvõttes läks arvesse kaks parimat punktimängu tulemust - võidu võtsid 73 punktiga Heinu Klaas ja Linda Kahro.

EGCC Soome karikavõistlused peeti esimest korda 2014. aastal, eelmisel aastal mängisime kolmepäevast Rootsi karikavõistlust ning sel aastal jälle Soomes. Esimesel kahel aastal võttis võidu Arvo Hiller, kes sel korral mängis tublilt, kuid kolmandat korda järjest sellest võiduks ei piisanud.

Võistlus oli väga tasavägine - mõlemad nii Linda Kahro kui Heinu Klaas mängisid esimesel päeval Kullo golfis 37 punkti ning viimasel päeval Soome esimesel links väljakul Vuosaari golfis 36 punkti. Kuna lõpptulemuste arvestusse läks kolmest ringist kaks parimat punktimängutulemust, siis laupäeval mängitud Linna Golfi madalamad punktid võistlluse võitjatel arvesse ei läinud ning võit läks sõbralikult jagamisele. EGCC selleaastane rajamängumeister Kaido Hint tegi viimasel päeval 38 punkti ning tõusis sellega kolmandaks 71 punktiga. Sama punktisumma kogus ka Siim Lukas Lokotar, kuid Hinti parim mänguring andis eelise võistlusportokollis olla koha võrra kõrgemal.

Oli väga meeleolukas kahest ööst ja kolmest päevast koosnev golfireis, ka ilmad olid ideaalsed suveilmad golfi mängimiseks. Üle poolele 19 liikmelisest golfireisi seltskonnast jäi laupäeval 18st rajast väheks ning mängiti veel Hämeenlinnas asuvas Aulanko golfis 18 rada otsa! 

Kindlasti jätkame pika nädalalõpu golfireisi traditsiooni ka järgmistel aastatel. Kas 2017. aastal lendame Kopenhaagenisse ja mängime Lõuna-Rootsi ja Taani väljakuid, sõidame jälle Stockholmi lähedale või valime Soomest veel kihvte väljakuid, selgub juba siis, kui 2017 aasta on vastu võetud. Aeg saab olema kas jaanipäeva paiku, kui paljudel pole niikuinii midagi teha, kuna vorsti ja lõket on oma elus tehtud niikuinii ja vabadel päevadel tahaks golfi mängida või septembri teisel nädalavahetusel. Ettepanekud ja eelistused on teretulnud klubile ning huvi osas andke julgelt juba ette teada, kui soovite kaasa tulla.

Allolevalt mõned pildid reisijuhi Hanno Kross telefonist:

Siim Lukas Lokotar tegemas avalööki Kullo Golf väljakul

Joel Adul vaatab igaksjuhuks, kui kaugele võib vasakusse fairfay äärde fade'iga oma drive'i lüüa

Hommikune Linna Golfi vaade

Linna Golfi erakordselt ilus hommik, griini taga on näha isegi, kuidas tiiboks aurab

Vello Kahro avalöök Linna Golfi teisel rajal

Linna Golf nagu EGCC Sea Course'gi on valitud top100 Euoopa golfiväljaku hulka neljal korral järjest

Isegi klubi presidendil juhtus paar korda nii, et pall päris fairway'le ei kukkunud

Heidi Sarapuu avalöök Soome esimesel links väljakul Vuosaari golfi esimsel rajal

Bunkrid olid Vuosaares päris sügavad. Lööke tuli üksjagu

Võistluse võitjad Linda Kahro ja Heinu Klaas spetsiaalselt valitud taustal. 
Unustasime grupipildi teha golfiväljakul, tegime pildi levas just enne Tallinnasse väljasõitu!

EGCC SOOME KARIKAVÕISTLUSED 2016 TULEMUSED

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX