GOLFBOX

Esmaspäeval, 29. augustil ei tõotanud kuidagi tulla hea võistluspäev - terve hommikupooliku sadas vahetpidamata ja muidu nii tegusad ja julged 50+ klubiliikmed olid juba kahtleval seisukohal, kas mängida hoopiski 9 rada või võistlus koguni ära jätta. Aga natuke enne kella 15 jäi sadu järgi, võistlejad said sooja ilma nautida ja võidukarikad viisid seekord koju Monica Pihlak ja Alar Palmar.

EGCC 50+ BESSERAT Tuuril oli see juba eelviimane, kaheksas võistlus, mis peeti Stone Course'il ja mängiti punktimängu. Toimus ka kaks erivõistlust: kolmandal rajal lõid lipule kõige lähemale Monica Pihlak (4,06m) ja Maido Pajo (1,09m), seitsmendal rajal tegid pikima avalöögi jällegi Monica Pihlak ja meestest Alar Palmar. Golfikool ootab oskusi lihvima sel korral vähim punkte saanud mängijaid - Sveta Aparti ja eelmise korra võitjat, Peeter Krossi. 

Naiste arvestuses tuli kolmandaks Margarita Ross 34 punktiga. Teise koha sai Edith Alliksoo 35 punktiga ja võitja, Monica Pihlaku punktisumma oli 36. Meestest sai kolmanda koha Arvo Tammik 37 punktiga, teiseks tuli Enn Sapp 38 punktiga. Võitja Alar Palmar tegi supertulemuse ja kogus lausa 43 punkti.

Võitjatele oli auhinnad välja pannud sarja peatoetaja BESSERAT, naiste esimest ja teist kohta premeeris omakorda ka MaxMara.

EGCC 50+ Tuur BESSERAT hooaja lõpuvõistlus peetakse 16. septembril, siis on Sea Course'il plaanis mängida HCP löögimängu.

8. etapi kõik TULEMUSED

Vanemad uudised ...

GOLFBOX