GOLFBOX

Kaido Hint 2013.a. hooaja lõpetamisel, kui klubi president Jüri Ross annab üle klubi suurima HCP langetaja tiitli. Kaido langetas esimesel hooajal oma
mängutaseme 54 pealt 20,4'ni

Mai keskel algas EGCC rajamäng ning kestis augusti keskpaigani. Suure üllatuspommi lõhkas meeste klassis Kaido Hint, kes võitis kõik oma vastased ja krooniti EGCC rajamängu meistriks! Naistest võitis Apawan Chinglek. 

Kaido Hint, kelle HCP on 8,3, võitis teel võidule teises mänguringis Marko Kippa  6/5, (esimeses mänguringis olid paremad mängijad vabastatud), kolmandas mänguringis Mait Schmidt'i 2/3, veerandfinaalis Rain Lokotari 4/3, poolfinaalis Joel Mitti viimasel rajal ning finaalis Eesti koondise kandidaati, Sten-Erik Sood, viimasel rajal. Uskumatu teekond juulis 48ndat sünnipäeva pidanud Kaidolt, kes golfiga alustas alles 2013 aasta kevadel!

Rajamängus juba on nii, et HCP seal ei loe, tuleb olla vastasest lihtsalt üle ja iga rada on uus ning võimalused tuleb ära kasutada, olenemata mängutasemest. Kaido Hint suutis kõikidest mängijatest sel aastal seda kõige paremini ning autasustati klubi MV õhtusöögil vääriliselt võitjakarikaga ning aastaks oma isikliku nimelise riietuskapiga EGCC klubihoones.

Apawan Chingleki võit nii suur üllatus ei olnud, kuigi ka naiste võistlus oli väga pingeline. Finaalis kaotas Anneli Esken Apawanile esimesel lisarajal. Poolfinaalis suutis Apawan võita käesoleva aasta Eesti rajamängumeistrit, Anete Liis Adulit, 17ndal rajal ning veerandfinaalis võitis Anneli Esken alles viimasel rajal Monica Pihlakut. 

Palju õnne kõikidele liikmetele, kes match play'st osa võtsid! Tegemist on golfi kuningliku alaga ning see tunne, mis viimastelt radadelt on võimalik saada, seda golfis muudes formaatides nii tihti ei leia. Sel hooajal jätkub veel klubi HCP match play, kus võetakse arvesse mängijatel ka mängutaset. Edu kõikidele ka selles rajamänguformaadis ning loodetavasti kohtume enamusega 2017. aasta rajamängu meistrivõistlustel.

Registreerimine on järgmise aasta EGCC Match Play võistlusele juba avatud, esimene mänguring peetakse maikuu teises pooles.

VAATA EGCC MATCH PLAY 2016 TULEMUSI - NAISED, MEHED

REGISTREERI ENNAST 2017 MATCH PLAY'le SIIT: NAISED; MEHED

Vanemad uudised ...

GOLFBOX