GOLFBOX

Janar Toomesso ja Kristo Tullus EGCC Trophy 2016 play-off'is

Päev pärast meeste EM'i peeti Sea Course'il EGCC Trophy samade lipupositsioonidega kui EM'i viimane päev. EGCC ajaloolisele Trophy karikale said enda nimed kõige vähem lööke teinud mängijaid - naistest Ave Epner, kes läbis Sea Course'i 92 löögiga ja Janar Toomesso, kes tegi kokku 78 lööki.

Kusjuures meeste klassis, kus mängiti tagatiidelt ja isegi natuke pikemat väljakut, kui EM'il (neljas ja kuues rada oli EM'il veidi lühemad), said 78 lööki tulemuseks nii Janar Toomesso kui Kristo Tullus. 10ndal rajal peeti juba teist päeva playoff'i - kui laupäeval pidi EM'i võitja selgumiseks mängima Sea Course'i rajarekordi 63 hoidja norrakas Viktor Hovland ja itaalane Luca Cianchetti seitse rada, siis sedakord piisas kahest rajast. Esimesel lisarajal tegid mõlemad par'id ja teisel Toomesso par'i ning Tullus bogey.

Toomesso võitis ka HCP löögimängu 0-16 HCP mängijate osas, kus tulemuseks oli tal -2 nagu Rein Raudsepp'algi. Raudseppa scorecard oli kusjuures peaaegu et sama punane kui EM'i mängiajtel - kokku viis birdiet  (ja mõned sinisemad värvid ka otsa) väljakul, kus ta eelmised kuus päeva oli kohtunikuna ametis hommikul kella 6st õhtul kella 8ni. Juhendi järgi eelistati kõrgemal kohal parema HCP'ga mängjat.

HCP 16,1-28 klassis võttis võidu Jüri Petter tulemusega -3, naisteklassis kuni HCP 28 võitis Margarita Ross +1 ning puntkimänguklassis, kus mängisid võistlejad händikäpiga 28,1-39, võitis 39 punktiga Maaja-Katrin Kerem.

Auhinnaks andsime lisaks väga kenadele käsitöökarikatele gruppide esimesele kahele mängija vabal valikul selle hooaja EGCC võistlusele vabapääsme (v.a. EMV'sed).

Edmond Mäll fotod pühapäevasest mängupäevast, kus ilm oli päikesepaisteline ja soe, jõuavad EGCC Facebooki lehele nädala alguses.

EGCC TROPHY 2016 TULEMUSED

Vanemad uudised ...

GOLFBOX