GOLFBOX

 

Tere, kallid klubikaaslased! 

 

On rõõm ja uhke tunne meie klubikaaslaste juulikuu saavutuste üle. Eesti meistrivõistlustelt on kokku toodud klubisse 7 medalit!!!


Eesti MidAm meistrivõistlustelt on toodud neli medalit.
Naiste klassi võitjaks tuli Anneli Esken ja kaksikvõidu kindlustas Riina Vettus.
Meeste klassis võitis hõbemedali Janar Toomesso ja pronksile Taavi Truusa.

Eesti Seenioride meistrivõistlustel naiste seas võitis hõbemedali Kersti Klaas.

Eesti Veteranide meistrivõistlustelt tuli kaks medalit.
Naiste seas võitis hõbemedali Margarita Ross.
Meeste konkurentsis tuli ülekaalukalt võitjaks Maido Pajo.

 

Aplaus kõigile medalivõitjatele ja kohtudes nendega ärge unustage patsutada õlale, suruda kätt või isegi kallistada.

 

EGCC presidendina  tahaks tänada kõiki meie liikmeid, kes osalesid Eesti esivõistlustel ja hoidsid kõrgel meie klubi lippu. Samas tahan julgustada ka kõiki teisi klubiliikmeid julgelt osalema – sellest ju oleneb Eesti meistrivõistluste edetabeli esinduslikkus. Aastas on ainult üks tõsine mõõduvõtmine, kus mängitakse oma golfisõpradega kahel päeval puhast löögimängu. Selle juures isiklikult saate teada, mis positsioon on teil Eesti edetabelis. Ärge kartke jääda auhindadest ilma, ärge vabandage ennast kõrge HCP-ga, tulge nautima Eesti meistrivõistluste peomeeleolu ja adrenaliini. Tilu-lilu võistlusi jagub kümnete kaupa, aga esigolfivõistlus on ainult üks ja see on EESTI MEISTRIVÕISTLUSED.

 

 

Tervitades

Jüri Ross

EGCC president

Vanemad uudised ...

GOLFBOX