GOLFBOX

 

Niitvälja ja EGCC Captains Challenge finaali võit läks Niitväljale 6,5-5,5

8. juulil mängiti Niitväljal põnev matš kahe Eesti suurklubi vahel. Niitvälja Golfiklubi kapten Erko Täht ja EGCC kapten Urmas Isok panid oma Captain Challenge golfivõistluste parimate tulemuste põhjal kokku tiimid, kes võtsid mõõtu matchplay ja foursome mänguvormides.

Sel aastal oli matš tõeliselt pingeline, aga taaskord näitasid head mängu Niitvälja Golfiklubi liikmed, kes võitsid kaheteistkümnest matšist kuus. EGCC mängijate saagiks jäi viis võitu.

Mehed mängisid kollastelt ja naised punastelt tiidelt. Kõikide Captains Challenge HCP gruppide võitjad olid vastastiku individuaalselt rajamängus ning II ja III kohad foursome formaadis. EGCC klubi esindasid vapralt Katre Kõvask, Linda Kahro, Valentina Kulak, Riina Vettus, Piia Sandla, Anneli Esken, Ave Epner, Kairi Luur, Apawan Chinglek, Rivo Põldoja, Aleksander Avakov, Tõnis Segerkrantz, Leho Laos, Heinu Klaas, Robert Mauer, Rein Leipalu, Rain Lokotar ja kapten Urmas Isok.

Pärast võistlust parimatele õhtusöök ja autasustamine kaptenite poolt valitud restoranis Cru. Võitja meeskond sai enda valdusesse väärika rändkarika, millele graveeritakse kõikide meeskonnaliikmete nimed.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX