GOLFBOX

 

Järgmisel teisipäeval, 19.07, ootame taas kõiki osa võtma Võrguvara, Fortinet & Sõbrad võistlussarjast. Peetakse võistluse kolmas etapp ning veel on võimalus ühineda nii, et kirja läheb kogu hooaja tulemus. Sedakorda mängitakse Sea Course'il, võistlus algab kl 10:0 järjestikuste startidega ning formaadiks on fourball (punktimäng). 

Võistlus toimub ühes klassis kaheliikmeliste võistkondade vahel. Võistkonna võivad moodustada pereliikmed, sõbrad, sugulased jne. Võistkonnas võib olla kuni 4 liiget (neist 2 varuliiget). Iga osavõistluse 14 paremat võistkonda saavad punkte järgneva süsteemi põhjal: 1. koht 20 punkti, 2. koht 16 punkti, 3. koht 12 punkti ... 14. koht 1 punkt.
Võistkonna arvestusse lähevad finaali tulemus ning lisaks sama võistkonna kahe parema etapi tulemus.

Pere ja sõprade võistlussarja kolmandale etapile on end võimalik kirja panna esmaspäeva, 18. juuli keskpäevani siin. Stardijärjestus avaldatakse 18. juuli pärastlõunal. Osavõtutasu on EGCC liikmetele ja kandidaatliikmetele 10 EUR, teistele 15 EUR ning peale mänguringi pakutakse ka kerget einet Fahle Golfi Restoranis. Mängijatele, kel pole kehtivat Sea Course'i mänguõigust, lisandub green fee tasu 25 EUR.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX