GOLFBOX

 

Reedel peetud EGCC Captain Challenge by Ballantines võitsid Anneli Esken 83 löögiga ja Rain Lokotar 79 löögiga. Meeste üldvõidu eest pidid tasatulemuse 79 teinud Rain Lokotar ja Heinu Klaas mängima 10ndal rajal playoff'i, kus Rainil oma sõnul lihtsalt õnnestus üks löök paremini kui endisel kaptenil Heinu Klaasil.

Nii Lokotar kui Esken võitsid tugevas tuules peetud võistlusel ka oma HCP löögimängu klassi, kus Lokotari tulemus oli -4 Klaasi -2 ees. Kolmas oli meeste HCP 0-12,4 klassis raja par'i mänginud Tõnis Segerkrantz. Naistest järgnesid -1 mänginud Eskenile Ave Epner +2 ja Apawan Chinglek +3'ga. 

Meeste HCP 12,5-24,4 klassis tuli võitjaks tulemusega -2 Rivo Põldoja, kes oma võidukõnes mainis, et ta ise ka ei saanud aru, kust see pauk tuli, kuna paar päeva tagasi mängis alles üle 100 löögi! Sama tulemusega sai Leho Laos teise koha karika ja Toomas Abner tulemusega -1 oli kolmas. Naiste samas klassis tuli võitjaks Kairi Luur -1'ga Riina Vettuse (raja par) ja Katre Kõvaski (+2) ees. Kairil oli ka võidukõnes hea seletus oma õnnestunud mängule - peale kahte esimest triple-bogey't lahkus tema väljakult tema caddie ja ta sai rahulikult edasi mängida.

HCP klassides 24,5-36 olid naiste parimad Linda Kahro (+8), Liia Jung (+9) ja Valentina Kulak (+16) ning meestest Priit Paas (+2), Robert Mauer (+3) ja Rein Leipalu (+4).

Erivõistlustest mõõdeti traditsiooniliste lähim lipule võistlustele lisaks 16ndal rajal "lähim puule" parimat sooritust, kus täpseim oli Helen Pastarus, kes avalöögi suutis lüüa 3m ja 52cm puust. Enda sõnul ta sinna üldse ei sihinud, aga see on golf ja mõnikord õnnestub isegi hea viski sellise löögi eest saada! 10ndal rajal lähimale lipule võistlusel oli parim Jüri Tiitus tulemusega 2,97m ja 17ndal rajal Enn Sapp 2,20m. 

Auhindadeks olid kapten Urmas Isoki poolt korraldatud vouchereid autorendifirmalt Avis ning Carmen Grupi restoranide kinkekaartid ning loomulikult võistluse peasponsori Ballantines'i poolt nende parim tootevalik.

Captain Challenge'ilt ei puudunud loomulikult ka EGCC esimese kapteni Toomas Abneri poolt algatatud ja iga-aastaseks traditsiooniks saanud kapteni viktoriin, millest paljud küsimused olid kapteni poolt sel korral valitud Annika Sörenstamist ja tema karjäärist. Võistlus oli aus ja samas ebavõrdne, kuna viktoriinil parima tulemuse saanud võistkonnas GoGolf oli üks võistkonna liikmetest kohtunud Sörenstamiga kolm korda ja teine neli korda. Võistkonna kapten Mait Schmidt tuletas meelde, et kõikidel EGCC mängijatel on võimalik kohtuda Annikaga veel mitmeid kordi viidates EGCC's planeeritavale uuele ANNIKA väljakule. Auhinna jättis võistkond loomulikult teiste mängijate vahel hilisemaks loosimiseks.

Loosiauhinna pani välja ka Nordic Houses, kes oma puitmaja elemendiga toetab EGCC's mängitavat Salamander teatriprojekti. Kõikidele EGCC mängijatele on kuni järgmise nädala lõpuni võimalik teatripileteid meie Caddiemasterist soetada 12€ sõbrahinnaga (tavapilet 16€) nii endale kui sõpradele. Kasutage võimalust, etendust mängitakse veel vaid seitse korda! Järgmised etendused on 13. ja 14. juulil.

Oli erakordselt ilus ja hea võistlus - ilm toetas (ei sadanud), mängijad mängisid ühtlaselt kiirelt (enamus lõpetasid ühisstardist mängitud võistluse 4h40min ja 5h vahel), Fahle restoran pakkus väga ilusa ja maitsva õhtusöögi ning kapten vedas õhtut endale omaselt humoorikalt ja väärikalt.

Kapten tuletas ka meelde, et sügisel saab läbi tema kolmeaastane kapteniperiood EGCC's ning julgustas mängijaid arutama omavahel ning tegema ettepanekuid uueks kaptenikandidaadiks või veel parem - kandidaatideks.

Laupäeval, 9. juulil peetakse Niitväljal EGCC ja Niiitvälja kaptenite võistlus, juhendiga saab tutvuda siin.

Täname kõiki võistlejaid ja loodame näha teid juba varsti EGCC väljakutel treeningutel ja uutel võistlustel. Lähim võimalus selleks on pühapäeval naistele toimuv Trillium Golf Cup ning kolmapäeval Stone Course'il mängitav K-rauta HCP löögimängu IV etapp. Ning kui kellegil on mõni vaba päev augusti esimesel või viimasel nädalal, siis ootame teie abi vabatahtlikuna nii meeste EM'i kui EMV'ste korraldamise õnnestumisele kaasa aitamisel.

EGCC CAPTAIN CHALLENGE by BALLANTINES TULEMUSED

Vanemad uudised ...

GOLFBOX