GOLFBOX

8. juunil peetud EGCC 50+ Tuur BESSERAT kolmandal osavõistlusel võtsid Stone Course'il omavahel mõõtu kaheliikmelised võistkonnad ning mängiti Ryder Cup Scramble'it. Võistlustulle astus 17 tiimi ja kõik kolm auhinnalist kohta said netotulemuseks 80. Otsustavaks sai siin madalam mängu HCP, mida arvestati selle võistluse puhul 40% tiimiliikmete händikäppide summast. Seega jäid kolmandaks Kati Palmar ja Paul Pukk, kelle mängu HCP oli 20; teise koha saavutasid Aivar Kangust ja Andres Erm mängu HCP-ga 16 ning esimene koht kuulus Marina Krugerile ja Avo Lillemäele, kelle mängu HCP oli 15.

EGCC 50+ Tuuril jäävad aga vaid vähesed auhinnata, nii ka seekord. Stone Course'i kolmandal rajal peetud "Lähim lipule" erivõistluse võitis naistest taaskord Margarita Ross tulemusega 5,85m, meestest aga õnnestus parim löök teha Andres Ermil, kelle pall jäi seisma 3,79m kaugusel lipust. "Pikim avalöök" erivõistlus peeti sel korral 9. rajal ning seal tegid pikimad löögid Monica Pihlak ja Avo Lillemäe.

Ka neil, kel võistlus kõige paremini ei läinud, ei tulnud kurvastada - Golfikool aitab EGCC 50+ klubiliikmeid meeleldi nõu ja jõuga ning 20-minutilise pro eratunni kinkekaardid said sellel võistlusel endale Väino Valts ja Peep Siimon.

EGCC 50+ Tuur BESSERAT jätkub järgmisel esmaspäeval, 20. juunil kl 16:00 ning siis mängitakse Stone Course'i PAR-3 radadel HCP-löögimängu.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX