GOLFBOX

Suuresta golfiväljakul mängiti juuni teisel nädalavahetusel Eesti täiskasvanute rajamängu meistrivõistlusi golfis, kus oma esimese täiskasvanute EMV'te medali ja kohe kuldse võttis Estonian Golf & Country Club'i liige Anete Liis Adul! Lisaks Anetele tõi hõbemedali EGCC'sse Joonas Juan Turba, kes meestest võitis hõbeda. Anete on alles 15 aastane ja Joonas saab 15 aastaseks sellel suvel!

Anete Liis Adul võitis teel oma esimese meistritiitlini veerandfinaalis klubikaaslase Anneli Eskeni 3/2, poolfinaalis viimasel rajal Kristina Kuzmenoki (Niitvälja Golfiklubi) ning finaalis tegi tuule alla Hanna Maria Tammole (Niitvälja golfiklubi) tulemusega 4/2!

Naiste tulemustega saab tutvuda siin lingil

Meestest võitis Eesti meistrivõistlustel kõik oma vastased peale ühe selle aasta juulikuus alles 15 aastaseks saav Joonas Juan Turba, kes teel hõbemedalile lülitas mängust välja Sergei Jefimovi (Rae golfiklubi) 10/8, Kevin Cristopher Jegersi (Niitvälja Golfiklubi) 2/1, veerandfinaalis Carl Hellati (Niitvälja Golfiklubi) 5/4 ning poolfinaalis Timo Raukase (Niitvälja Golfiklubi) alles esimesel lisarajal. Finaalis pidi Joonas Juan tunnistama kahjuks mitmekordse Eesti meistri, Egeti Liivi (Valgeranna Golfiklubi), paremust tulemusega 2/1.

Meeste EMV tulemustega saab tutvuda siin

Palju õnne EGCC noormängijatele, kes täiskasvanute klassis võitsid esimesed medalid Eesti meistrivõistlustelt! Kindlasti on see oluline märk Eesti golfis, kui nii eelmise aasta löögimängus kui ka selle aasta rajamängus võtavad võidud ja medalid täiesti uus mängijate põlvkond, kellel veel seaduse järgi pikk tee täiskasvanuks saamisel, kuid golfis on juba tehtud töö viinud Eesti absoluutklassi parimateks!

Vanemad uudised ...

GOLFBOX