GOLFBOX

Alates 7. juunist alustab EGCC's treener Kadi Truuleht (pildil) Power Pilatese tundidega ja seda vabas õhus! Meie teatrietenduse "Salamander" jaoks harjutusväljaku kõrvale ehitatud "Tehase Maja" laval annab treener tunde kaks korda nädalas teisipäeviti kella 19'st ning neljapäeviti kella 16'st.

POWER PILATES
Pilates on harjutuste süsteem, mis põhineb J.H. Pilatese õpetustel ja filosoofial, tänapäeva mõistes tervise- ja ravivõimlemisel. Pilateses on kombineeritud sügav hingamine ja kontrollitud liigutused, keskendumine harjutuste võimalikult täpsele ja sujuvale sooritamisele. Selle treeningmeetodi harrastamise tulemusel paraneb rüht, vähenevad või kaovad sootuks seljaprobleemid, tugevneb stabiliseeriv süvalihaskond, paraneb koordinatsioon, keskendumise- ja kujutlusvõime. Regulaarselt Pilatest harrastades paraneb painduvus, lihaskond muutub voolujoonelisemaks, füüsiline tasakaal, venitused ja lõdvestused on ühtlasi stressi maandava toimega.

Power pilates tundides keskendume "jõujaama" tugevdamisele, ent tõstame igas trennis ka ülejäänud lihaskonna toonust. Enamus tunnist kasutame gravitatsioonijõudu ja omakeharaskust. Treeningute mitmekesistamiseks ja keha nn "üllatamiseks" võtame aeg-ajalt kätte ka abitreeningvahendid (hantlid, kummilindid, pilatese rõngad).
Trennis vajalik mugav riietus ja oma treeningmatt.

Treeningud toimuvad:

TEISIPÄEVITI kl 19:00-20:00
NELJAPÄEVITI kl 16:00-17:00

Treening toimub sobiva ilma korral (kui ei saja vihma) ning kui treeningu toimumisele eelneva päeva õhtuks on vastava FB ürituse all registreerinud end osalejaks min 3 inimest. Treeningtunni ärajäämisest teavitame registreerinuid FB ürituse seinal. Palun registreeri ennast treeningutele Facebookis läbi allolevate linkide:

7.juuni treening

9. juuni treening

Treeningtunni osalustasu: 7 € (tasumine kohapeal sularahas).

Treenerist:
Kadi Truuleht on tervisespordiga (aeroobika, pilates, jooga, jooksmine, rattasõit, suusatamine, rulluisutamine) tegelenud keskmisest aktiivsemalt 15 aastat, 5 aastat sellest treenerina. Kadi on omandanud EOK/Eesti Võimlemisliidu aeroobikatreeneri kutsetunnistuse ning annab Jõelähtme ja Rae vallas sügis-talvisel perioodil mitmeid erinevaid rühmatreeninguid (toning, fatburn, step, ringtrenn, pilates). Aastast 2014 omandas naine matipilatese kutsetunnistuse ning on läbinud mitmeid jooga koolitusi. Juunis-augustis 2016 pühendub Kadi suvetrennidele: Green Workout välitrennidele, pilatesele ja joogale.

Lisainfo: Kadi Truuleht, tel 52 06 600 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Vanemad uudised ...

GOLFBOX