GOLFBOX

 

Maikuu viimasel õhtul lõi Hole-in-One'i meie klubiliige, Mihkel Lekk! Ideaalne löök tuli Sea Course'i 17ndal rajal raud 9 kepiga. Väga pikalt Mihkel shampusega tähistada klubihoones Hole-in-One'i ei saanud, kuna juba järgmisel päeval on ta stardis K-Rauta HCP-löögimänguvõistlusel.

Kaks nädalat varem sai Hole-in-One'iga hakkama täpselt samal rajal meie klubiliige, Jaen Uussalu. Kõige enim Hole-in-One' on tulnud EGCC väljakutel 2014. aastal, kui kokku tehti 11 sooritust, mis esimese löögiga auku kukkusid. Eelmisel aastal oli kokku neli ning kui sellise tempoga edasi läheme, siis hooaja lõpuks on enamustel klubiliikmetel selle aasta lõpuks Hole-in-One'id tehtud elus! Selle üle on ainult suur rõõm mitte ainult mängijatel, vaid ka kaasamängijatel, kes klubihoones satuvad samal ajal olema nagu teisipäeval, kui Mihkel pakkus ilusa löögi puhul külalistele shampust!

Palju õnne Mihkel kogu EGCC klubi poolt!

Vanemad uudised ...

GOLFBOX