GOLFBOX

 

16.-17. aprillil tegid EGCC 50+ kuusteist liiget hooajaeelse väljasõidu Pärnumaale. Omavahel võisteldi Valgeranna ja Tahkuranna golfiväljakul. Valgeranna väljakul ootas meid ees päikesepaisteline ilm, uus moderne klubihoone ja heas seisus golfiväljak. Mängisime scramble mänguvormi, kus võistkonna moodustasid madalama ja kõrgema hcp-ga mängijad. Erivõistlused toimusid meeste ja naiste eraldiarvestuses. Et naiste lähemale lipule tulemus oli kahel mängijal sentimeetri pealt võrdne, tuli loosi teel võitja selgitada. Peale võistlust oli klubihoones lõõgastav saun, parimate autasustamine ja maitsev õhtusöök. Täname Valgeranna golfiklubi esindajat, Eero Mikku, ja tema tiimi head külaliste vastuvõtu korraldust.

Ööbimiskohaks valisime Pärnu Tervis SPA, kus tegime õhtukokteili juures päevast kokkuvõtte. Meeleolukas oli öötundidel veeta aega ööklubis Pilliroog, kus jätkus jõudu ka tantsuks.

Pühapäeva hommik võttis meid vastu paduvihmaga. Kuid esimeste tiiaegade ajaks, kella 11.00ks, vihmasadu lakkas ja vahetevahel näitas ennast ka päike. Tahkuranna golfiklubis võttis meid vastu rõõmsameelne Kaire Kongas. Mängisime järjestikuste startidega punktimängu ja võtsime mõõtu lähimale lipule ja pikima avalöögi sooritamisel. Enamus osalejaid mängisid Tahkuranna väljakut esmakordselt. Seetõttu oli emotsioone ja võrdlusmomente teiste väljakutega võrreldes küllaga. Võistluse lõppedes nautisime privaatselt Tahkuranna klubihoone saunasid ja väga hea köögiga roogasid. Aega leidis meiega kohtumiseks Saare ja Tahkuranna golfiklubi tegevjuht Marko Kaldoja. Marko tutvustas klubi hetkeseisu ja vastas meiepoolsetele küsimustele. Autasud said kolm parimat naist, meest ja erivõistluse võitjad. Koos olles tekivad ikka head mõtted. Mõttevahetuse käigus plaanime tuleval aastal, enne kohaliku golfihooaja algust, teha reisi Leedumaale ja külastada sealset kolme golfiväljakut. Selle reisiga lugesime golfihooaja avatuks.

Kohtumiseni murul! Toomas Kull

Vanemad uudised ...

GOLFBOX