GOLFBOX

 

EGCC Rising Star võistlus on suurepärane võimalus harjutada golfi ja saada juurde golfialaseid teadmisi ka neil kel puudub koduklubi. Võistlus on mõeldud just algajatele ja Green Card kursuse lõpetanuile, et mentori abiga parandada golfitehnikat, õppida juurde golfireegleid ning leida golfialgajate seast uusi tuttavaid, kellega ka väljaspool võistlust golfimängu nautida.

Esimene osavõistlus toimub juba sel esmaspäeval 16. mail kell 16:00 järjestikuste startidena Stone Course'i 1. tiilt, kus mängitakse kokku 9 rada. Meeskonnas läheb arvesse kaks parimat individuaalset punktitulemust igalt rajalt. Mehed mängivad kollastelt ning naised punastelt tiidelt.  

Võistlusjärgselt on võimalik osta Fahle Golfi restoranis Rising Star eine 6 euroga. Võistluse partner Exit Golf pakub võistluspäeval osalejatele soodushinnaga golfitooteid. 

Iga Rising Star etapi järgselt autasustatakse kahte parimat meeskonda, mille auhinnad paneb välja Exit Golf ning finaalvõistlusel individuaalmängijaid nii tõusvate tähtede kui mentorite arvestuses. Peaauhinnaks on hinnaline BMW sisegolfikeskuse pääse talvehooajaks.

Võistlusjuhendiga saate tutvuda  SIIN. Võistlusele registreerimiseks saatke email osalemissooviga EGCC Caddiemasterile aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või helistage telefonil +372 602 5290 või registreerige end läbi Golfbox’i: SIINRegistreerimistähtaeg I etapile 14. mai kell 15:00.

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX