GOLFBOX

EGCC Anniversary Tournament 2016 parim mängija Janar Toomesso (80 lööki)


Reedesel päeval, 27. mail, tähistatakse EGCC üheteistkümnendat sünnipäeva golfivõistlusega EGCC Anniversary, mille nimisponsoriks on sel aastal auditeerimis- ja ärinõustamisteenust pakkuv Grant Thornton Baltic OÜ.

Võistlusklasse on sel aastal kuus ning sõltuvalt händikäpist on võimalik mängida kas HCP-löögi- või punktimängu. Kui vanus lubab, on võimalus mängida ka mid-amatööride või seeniorite grupis.

HCP-löögimängu, kus händikäpi piiriks on 28, mängitakse Sea Course'il järjestikuste startidena hommikul alates kl 07:30. Pealelõunal kell 13:00 astuvad Stone Course'il võistlustulle juuniorid U15 ning need võistlejad, kel händikäp vahemikus 28,1-54. Arvestus toimub järgmistes gruppides:

Sea Course

   

A) Mehed HCP ...-18,4

valged tiid

HCP-löögimäng

B) Naised HCP ...-18,4

sinised tiid

HCP-löögimäng

C) Mid-amatöörid ...-28

mehed kollased tiid / naised punased tiid

HCP-löögimäng

D) Seeniorid HCP...-28

mehed sinised tiid / naised punased tiid

HCP-löögimäng

     

Stone Course

   

E) U15

punased tiid

Punktimäng

F) HCP 28.1-54

mehed kollased tiid / naised punased tiid

Punktimäng

 

Osavõtutasu on 69 EUR (EGCC kandidaatliikmed ja Stone Course'il mängijad 45 EUR, EGCC liikmed ja U15 grupp 29 EUR). EGCC liikmete ja kandidaatliikmete hind kehtib vastava väljaku 2016 a. mänguõiguse olemasolul.

Peale võistlust ootab mängijaid rikkalik buffet'-õhtusöök Fahle Golfirestoranis. Programmis on ka elav muusika ning loomulikult saavad päeva parimad mängijad väärikalt autasustatud. 

Võistlusele registreerimine on avatud kuni 23. maini, registreerida saab süsteemis Golfbox siit. Palume kindlasti ka märkida, millises võistlusgrupis on soov mängida. Täpsema võistlusjuhendiga saab tutvuda siin.

Eelmisel aastal sai kindla võidu EGCC Anniversary Tournament'il EGCC liige Janar Toomesso, kes mängis tagatiidelt 80 lööki. Naiste klassis toimus esimese kahe koha peale tasatulemuse tõttu playoff 10. rajal, mille võitis Ave Epner, tehes raja PARi.

EGCC Anniversary on sel aastal BMW World Golf Cup International Eesti kvalifikatsioonivõistluseks, mis toimub 19.-20.08.2016 ning kuhu pääseb EGCC Anniversary by Grant Thornton võistluselt 16 osavõtjat: grupp A (mehed HCP 0-18,4) - 5 parimat; grupp B (naised HCP 0-18,4) - 3 parimat ning grupp C (mid-amatöörid HCP 0-28) - 8 parimat.

 

 

 

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX