GOLFBOX

 

Avavõistluse formaadiks oli Scramble (HCP löögimäng) ja igalt rajalt startis korraga 2 võistkonda ehk lausa 6 mängijat. Sellele vaatamata hoiti ühtlast mängutempot ja esimesed rõõmsad lõpetajad saabusid rajalt 4 tunni ja 45 minuti möödudes. 

Hooaja avavõistluse võitis tiim Veljo Haube, Mart Kutsar ja Rein Leipalu tulemusega 51 lööki ehk -21. Teise ja kolmanda koha tehtud löökide arv oli sama - 52, kuid võistkonna, kuhu kuulusid Heinu Klaas, Tiina Mõis ja Pille Teearu aitas teisele viimase 9 raja tulemus. Kolmanda auhinnalise koha saavutanud võistkonna moodustasid Ülo Polli, Ain Tromp ja Urmas Kitsing. 

Võitjatele andis väärikad auhinnad üle 50+ Tuuri peatoetaja BESSERAT esindaja Andres Erm.

Turniiri raames peetud erivõistlused toimusid seekord Stone Course'i kolmandal ja seitsmendal rajal. Kolmandal rajal lõi naistest lähimale lipule Margarita Ross supertulemusega 1,93 m. Meestest õnnestus parim löök teha Urmas Kitsing - 4,22 m lipust. Seitsmendal rajal tegi pikima avalöögi naistest Monica Pihlak ning meestest Jüri Tiitus.

Võistlustoimkonna ja kogu EGCC tiimi poolt kõikidele võitjatele veelkord palju õnne!

50+ Tuur on aga tuntud selle poolest, et auhinnata ei jää peaaegu mitte keegi. Nii ka seekord - kui võitjate tulemuskaardid olid loosirattast eemaldatud, tõmbas Dreamland'i fortuuna allesjäänute hulgast välja veel õige mitu võistkonda, kes said koju viia Dreamland'i kauni voodipesu ja 50+ Tuuri 2016 aasta logopallid.

EGCC 50+ Tuur 2016 BESSERAT jätkub juba 23. mail kui algusega kl 16 Stone Course'il ning siis mängitakse HCP löögimängu.

 

Vanemad uudised ...

GOLFBOX