GOLFBOX

 

 

Eelmisel aastal pidasime oma kümnendat juubelit. Klubi loomise algusest on alustatud traditsioonidega, milleks olulisemateks meie iga-aastased võistlused.

 • Meie ametlik võistlushooaeg algab 10. aprillil toimuva EGCC Links Masters by DELUX Stone Course’il. Tänu meie võistluse nimepartnerile Delux - saab nii mõnigi hea tulemuse teinud mängija end võistlusest välja puhata uue teki ja patjade koostöö tulemusena.
 • Järgmine oluline võistlus on EGCC Anniversary Tournament, mis peetakse reedel 27. mail. Kindlasti on lisaks võistlusele tulemas ka korralik meelelahutus ja head paremat võistlusjärgselt ning päev on valitud selleks, et mängijad saaksid rahuliku südamega sotsialiseeruda ka pärast mängu. Võistlus toimub sellel aastal sarnaselt eelmisele, kus Sea Course'il mängivad kuni HCP 28 mängijad ning Stone Course'il üle HCP 28'ga mängijad. 
 • 25. juunil toimub EGCC President Cup, mis on olnud aastaid juba meie kõige populaarsem võistlus mitmekümne mängijaga ootelistis. Loodame, et ka sellel aastal otsustab meie koostööpartner LEXUS - 10. rajale HOLE IN ONE lööjale auto parkida! Tavapäraselt septembris toimuv võistlus on sel aastal plaanis presidendi ettepanekul juunikuus kohe peale jaanipäeva. 
 • Meie 42 rajaline EGCC Golf Marathon peetakse sel korral esmaspäeval 27. juunil, et saaks peale jaanipäevapidustusi 10-ne tunnise pingutusega ennast proovile panna ja tavakaalu tagasi jõuda. Need, kes on osalenud, tulevad kindlasti uuesti ja julgustame siinkohal osalema ka neid, kes veel pole julenud tulla - see on võistlus, mida  iga golfimängija peab oma elus kogema.
 • Traditsiooniline EGCC Captains Challenge by Ballantine's toimub 8. juulil oma tuntud headuses, EGCC kapten Urmas Isok'i eestvedamisel. Juba traditsiooniliselt lähevad kapteni võistluse parimad vastamisi Niitvälja kaptenivõistluse parimatega ja võistkondliku rajamängu kapten, kes jääb teisele kohale tasub heas restoranis kogu õhtuse arve! Tulemas on meeleolukas Kapteni võistlus ja jälle väga huvitav Niitvälja ja EGCC omavaheline matš!
 • EGCC Throphy võistlust proovisime vahepeal teha nelja pärast, kuid võistluse huvi oli leige - osales kuni 40 mängijat. Sel aastal võtame vaheaasta ja mängime ühepäevase võistluse 8. augustil - päev pärast Meeste Individuaalseid Euroopa Meistrivõistlusi samadel tingimustel ja saamde lipupositsioonidega.
 • Klubimeistrivõistlused toimuvad ikka augusti teisel nädalalõpul ning sel aastal on oodata EGCC meistrivõistlustele suurt hulka mängijaid - EGCC liikmete ja kandidaatliikmeid on meil juba 750. Klubimeistrivõistlustel autasustame lisaks löögimängu meistrile ka klubi rajamängu meistrit, kelle isik kõigi eelduste kohaselt peaks olema augustiks selgunud. 
 • Korraldame viimast korda sel kümnendil EMV löögimängus - oleme seda teinud neli aastat järjest ja arvame, et Eesti golfile on kasulik, kui EMV'sed löögimängus jõuavad ka teistesse maakondadesse vahelduseks. EMV'sed Porche EMV'sed löögimängus toimuvad 26-28. augustini. 
 • Oktoober toob meile Stone Course’il kahepäevase EGCC Links Championship võistluse kuupäevadel 8-9. oktoober ning võistlushooaja lõpetab EGCC Cross Country 15. oktoobril. Hooaja lõpupidu toimub 22. oktoobril ja sel korral läheme Estonia Kontserdisaali nautima muusikat, peale mida peame ka maha suure hooaja lõpupeo.

 

Lisaks eelpool nimetatutele, jätkame ka sarivõistlustega:

 • Meeskondlik peredele ja sõpradele mõeldud sari "Võrguvara, Fortinet ja Sõbrad" toimub 26.04, 18.05, 14.06, 19.07, 6.09
 • Ülipopulaarne EGCC 50+ tuur toimub ka sel aastal - 9.05, 23.05, 6.06, 20.06, 4.07, 18.07, 15.08, 22.08, 16.09 
  7.09 ja 19.09
 • K-rauta kolmapäev - HCP löögimäng liitub Bauschmidti Singlite Liigaga. Lisaks kahele HCP lisandub singlite klass kuni HCP'ga 9,4. K-rauta kolmapäevad toimuvad: 4.05, 1.06, 29.06, 13.07, 24.08, 14.09 (kaks päeva enne EMV'si!)  
 • Jätkame ka algajatele mõeldud võistlussarjaga Rising Star, kuid selle sarja kuupäevad paneme paika veebruari lõpuks.

 

Kui kellegil ei ole veel meie EGCC 2016. aasta lauakalendrit, siis tulge julgelt läbi meie talvekontorist Müürivahe 15 Tallinnas, meil mõned on veel teile olemas! Ilusat (võistlus)hooaega!

Kõik uudised ...

GOLFBOX